BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
Koľko vzorových bytov ste už obdivovali na fotkách alebo na obhliadkach? Ak si hľadáte nové bývanie, asi nie len jeden a časom si ani nespomeniete, ktorý vás čím zaujal. Čerstvo zariadený byt v Čerešniach však nepatrí k tým zabudnuteľným. Keď ho raz uvidíte, už ho zo srdca nedostanete.

Trendsetter medzi vzorovými bytmi

Zabudnite na neutrálny, plochý design, na overené farebné a materiálové kombinácie, teda na všetky konvenčné prvky, ktoré nikoho neurazia, no ani nekričia „wow“. Čerešňový byt K13 – mezonet s balkónom, terasou a dvoma privátnymi predzáhradkami – vám ukáže, že sa netreba báť byť IN(ý) a namiesto nasledovania trendov určovať nové. Tvoje.
Napokon, chystáte sa bývať na mieste, ktoré sa pýši najpestrejšími dvormi v meste a unikátmi v oblasti rezidenčného bývania ako napríklad vlastná vodná lagúna. Originalita je Čerešniam vlastná a architektky interiérového štúdia Arcada ju mali na zreteli aj pri zariaďovaní vzorového bytu. Výsledok plynulo nadväzuje na hravosť a invenčnosť celých Čerešní a pripomína, že ani po prekročení prahu bytu sa vycibrenosť dizajnu a architektúry nekončí.

„Vzorový byt by mal posúvať hranice, zaujať a hlavne inšpirovať.“
Tím Arcada

Grunge s nádychom
jemnosti a elegancie

Architektky opisujú svoj návrh ako „premyslene drzý“. Taký, čo necháva voľne plynúť predstavivosť každého klienta a naznačuje, že možnosti na vytvorenie harmonického bývania sú nekonečné. Interiér prepája grunge, urban a industriálny štýl, zachytávajúc surovú esenciu metropolitného dizajnu. Na prvý pohľad môže pôsobiť drsnejšie, no keď sa prizriete bližšie, zistíte, že vyznenie je prekvapivo jemné, čisté a elegantné. V každom smere jedinečné.
Útulnosť navodzujú prírodné materiály ako drevo a tehla, farebné tapety či zemité odtiene. Arcada tím vybral tmavý náter stien, čím vyvrátil predsudok, že takto priestor prichádza o prirodzenú presvetlenosť. Tmavá farba stien, naopak, dokáže pri citlivo zvolenej kompozícii celú miestnosť opticky prehĺbiť a dotvára atmosféru pokoja – presne ako očakávate od miesta, kde sa chcete cítiť domácky a maximálne komfortne.

Viac inšpirácie nájdete v galérii. Alebo máte úplne inú predstavu, ako bude vyzerať vaše bývanie v Čerešniach? Tak s chuťou do zariaďovania, nikdy nie je skoro začať zbierať čerstvé nápady! A kým sa dostanete k ich realizácii, urobte prvý krok:

Vyberte si z aktuálnej ponuky nových bytov
Denisa Kria

Predajca bytov:
Denisa Kria
tel.: +421 918 111 011
e-mail: kria@itb.sk

Ivana Kapitánová

Predajca bytov:
Ivana Kapitánová
tel.: +421 905 444 044
e-mail: kapitanova@itb.sk

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázku, alebo sa chcete stretnúť s našou predajkyňou a spoznať Čerešne ešte viac?
Vyplňte krátky formulár a radi vás pozveme na kávu.