BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026

Developer

Najlepší rezidenčný projekt roka vám prináša renomovaná slovenská spoločnosť ITB Development založená v roku 2003 a známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu, ako aj špecializácii na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu.

K atribútom značky patrí nadštandardný zákaznícky servis, vedúca pozícia v prinášaní inovácií na náš trh, dôraz na kvalitu realizovania projektov.

ITB Development vyznáva filozofiu harmónie projektu s jeho okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a o prínos do života pre budúcich majiteľov, ale aj celej komunity.

Týždenník Trend zaradil spoločnosť ITB Development medzi TOP 5 najväčších developerov v oblasti rezidenčných projektov.

Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, a práve zohratá spolupráca architektov a developerov je jedným z pilierov úspešnosti a výnimočnosti projektov tejto spoločnosti. Bytový dom Nový háj z dielne ITB Development a Architekti Šebo Lichý získal 1 .miesto ceny za architektúru CE.ZA.AR.

21
rokov na trhu
792
zrealizovaných bytov
1 217
spokojných klientov
10
dokončených projektov

Architekti

Architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development. Ateliér svoju prácu vždy prispôsobuje prostrediu a okoliu, ktoré podľa ich filozofie určuje základný rámec stavby.

Ing. arch. Tomáš Šebo
Zakladateľ ateliéru ateliéru Architekti Šebo Lichý

Mgr. arch. Igor Lichý
Zakladateľ ateliéru ateliéru Architekti Šebo Lichý
Ing. arch. Emanuel Zatlukaj

Eklektická zmes dizajnov, rôznorodosť pôdorysov, premyslený urbanizmus, s dôrazom na ľudskú mierku. Aj toto boli rozdielové kategórie pri našej ambícii vytvoriť mestskú štruktúru, aj v miestach kde už nečakáte nič, než sídliskové satelity.

Ing. arch. Juraj Mihálik

Benefitom sú navzájom prepojené pobytové dvory s rôznou náplňou a atmosférou, ktoré ponúkajú širokú škálu aktivít pre obyvateľov.

Ing. arch. Dominika Kollárová

Druhou etapou sme dopovedali príbeh, ktorý začal ako jeden uzavretý vnútroblok a rozvinul sa do súboru dvorov s rozmanitými funkciami a atmosférami.

Ing. arch. Juraj Murín

Projekt ďalej rozvíja koncept rodinného a komunitného života v priamom dotyku s prírodou. Rôznorodosť architektúry a využitia vnútroblokov navyše zabezpečia budúcim obyvateľom dostatok vnemových podnetov pre príjemné bývanie.