ITB dobrý developer

Sme nároční na svet okolo seba, na mesto, jeho architektúru. Sme nároční na seba, vlastné projekty, na našich dodávateľov aj zamestnancov. Buď náročný aj ty. Pre krajšie mesto, pre lepšie bývanie.

Spoločnosť ITB Development je jednou z popredných developerských spoločností, ktorá je známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu k svojim projektom. Bola založená v roku 2003 a má za sebou množstvo zrealizovaných projektov a niekoľko stoviek spokojných zákazníkov. ITB Development je značka spojená s atribútmi ako - najvyšší profesionálny štandard v prístupe k zákazníkom, líder v prínose inovácií na náš trh, špičkové technologické a ekologické realizovanie projektov.

ITB Development sa špecializuje na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu. Do svojich projektov vnáša filozofiu harmónie projektu s jeho okolím, či už ide o zeleň, o občiansku vybavenosť, o okolitú zástavbu, ale predovšetkým o prínos do života celej komunity, nielen pre budúcich majiteľov. Vstupu do akéhokoľvek projektu predchádza hĺbková analýza trhu, prieskum lokality, architektonická štúdia, jej predrokovanie a podrobný plán.

Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB.


Buď náročný
Spýtaj sa