BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
Ako ďaleko je z Čerešní do sveta? Bližšie, než si myslíte. Usaďte sa na mieste, kde sú svetové trendy bývania citlivo vsadené do prostredia.

Do dúbravskej časti Polianky prinášajú Čerešne kvalitné rodinné bývanie, plnohodnotnú infraštruktúru a mestotvorné benefity stierajúce fyzickú aj pocitovú vzdialenosť od centra Bratislavy.

Miesta na nákup, najbližšiu škôlku, lesopark či športoviská, nájdete do 10 minút od domu. Viac napovie prehľadná navigácia.
Mapa

Dynamika mesta

Bezprostredná blízkosť dôležitej dopravnej tepny Dúbravky prepája Čerešne so srdcom hlavného mesta. Z kedysi opusteného územia, sa dnes stala atraktívna a obývaná mestská štvrť, s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Z Čerešní ste autom za 10 minút v centre mesta. Nechýba napojenie na diaľnicu D2 aj na Harmincovu ulicu, ktorá po dlhých rokoch príprav konečne prechádza rozšírením. Dostupnosť zóny zlepšuje cyklotrasa na Dúbravskej ceste, ktorá sa má v dohľadnej dobe predĺžiť až do Čerešní.
Lokalita
Lokalita
Lokalita

Energia prírody

Juhovýchodný okraj Dúbravky, kde sa rozprestierajú Čerešne, je perfektným východiskovým miestom pre rodinné výlety – pešie aj cyklistické. Bratislavský lesopark alebo Železná studnička sú plné prírodných krás a rovnako vás uchvátia kopce ako Dúbravská Glavica, Švábsky vrch či Devínska Kobyla, najvyšší bod Bratislavy. ponuka bytov novej etapy
Lokalita