Najlepší
development
roka 2019

Fine living

Bývanie povýšené na fine living vychádza z filozofie, že byt je viac, než iba miestom na bývanie. Je reflexiou tvojho životného štýlu a každodennou inšpiráciou. Ži prémiovo, v dokonalom komforte a v súzvuku s prírodou aj so susedmi.

Na dvoroch so sánkovacím kopcom, vodnou lagúnou, komunitnými záhradkami, crossfitovou zónou, multifunkčným ihriskom či kočíkovými dráhami zažijú tvoje deti detstvo plné fantázie a ty momenty plné relaxu.

Komunitný život

Dizajnovo riešené spoločenské priestory nasledujú princípy moderného komunitného bývania. Tam, kde priestor vyžaruje priateľskú atmosféru, sa zo susedov rýchlejšie stanú priatelia.

Futbalové fandenie v klubovni? Párty na grilovacej terase? Susedské pestovanie zeleniny? V dynamickom areáli Čerešní fine living nie je núdza o podnetné zážitky. Vzájomne poprepájané dvory sa líšia funkciami aj atmosférou, čím vyvažujú pomer oddychových, športových a spoločenských aktivít.

Financovanie

Vďaka výhodným podmienkam, ktoré ti ponúkame a možnosti prefinancovania rezervačného poplatku je teraz tvoje nové bývanie ešte dostupnejšie, a to aj bez hotovosti.

Vychádzame ti v ústrety aj ohľadom termínov splatnosti. Stačí, keď pri podpise zmluvy o budúcej zmluve zložíš 5 % z kúpnej ceny a ďalších 10 % bude splatných do dvoch mesiacov od ukončenia mimoriadnej situácie.

Hypoopcia podľa teba je zárukou atraktívnej opcie lacného financovania nezávisle od zmien trhových podmienok.

Služby nášho hypotekárneho špecialistu ti ušetria peniaze aj čas strávený administratívou. Využi ho na príjemnejšie veci a nechaj expertov, nech ti uľahčia orientáciu v ponukách bánk. Osobitú formu poradenstva poskytujeme aj podnikateľom.

Ty iba vyplň formulár a náš hypotekárny špecialista sa postará o zvyšok.

Pre viac informácií klikni na video vpravo.