Fine living

Bývanie povýšené na fine living vychádza z filozofie, že byt je viac, než iba miestom na bývanie. Je reflexiou tvojho životného štýlu a každodennou inšpiráciou. Ži prémiovo, v dokonalom komforte a v súzvuku s prírodou aj so susedmi.

Multifunkčne riešené dvory zvádzajú na hry, šport či jednoducho pokojné rozjímanie v tieni stromov. Tu, len pár krokov od bytu, zažijú tvoje deti detstvo plné fantázie a ty momenty plné relaxu.

Vodná lagúna
Vodná
lagúna
workout zóna
Workout
zóna
Sánkovací kopec
Sánkovací
kopec
Detské ihrisko
Detské
ihrisko
Kočíkovacia dráha
Kočíkovacia
dráha

Zážitkové dvory

Tráviť čas doma neznamená tráviť menej času na čerstvom vzduchu! Tak ako ti Čerešne prinášajú prémiový komfort bytu, vysoký nadštandard môžeš očakávať aj od vonkajších priestorov projektu. Čo dvor, to jedinečné tematické spracovanie, ktoré ti dovolí naplno sa venovať tvojim záľubám.

Predstav si letný odpočinok pod slnečníkom pri žblnkotajúcej vodnej lagúne s efektnými tryskami – miesto, kde sa v momente prenesieš do svojej obľúbenej dovolenkovej destinácie. V zime sa tvoje deti do sýtosti vyšantia na sánkovacom kopci, čo je nápad, aký v žiadnom inom rezidenčnom projekte na Slovensku nenájdeš. Kondičku a koordináciu pre teba aj tvoju rodinu doplníš v crossfitovej zóne či pri petangu. Vďaka vysokej variabilite čerešňových dvorov budeš mať vždy poruke množstvo nápadov, ako si aktívne vylepšiť deň.

Komunitný život

Dizajnovo riešené spoločenské priestory nasledujú princípy moderného komunitného bývania. Tam, kde priestor vyžaruje priateľskú atmosféru, sa zo susedov rýchlejšie stanú priatelia.

Futbalové fandenie v klubovni? Párty na grilovacej terase? Susedské pestovanie zeleniny? V dynamickom areáli Čerešní fine living nie je núdza o podnetné zážitky. Vzájomne poprepájané dvory sa líšia funkciami aj atmosférou, čím vyvažujú pomer oddychových, športových a spoločenských aktivít.

Financovanie

Hypoopcia podľa teba je zárukou atraktívnej opcie lacného financovania nezávisle od zmien trhových podmienok.

Služby nášho hypotekárneho špecialistu ti ušetria peniaze aj čas strávený administratívou. Využi ho na príjemnejšie veci a nechaj expertov, nech ti uľahčia orientáciu v ponukách bánk. Osobitú formu poradenstva poskytujeme aj podnikateľom.

Ty iba vyplň formulár a náš hypotekárny špecialista sa postará o zvyšok.

Pre viac informácií klikni na video vpravo.