Fine living

Bývanie povýšené na fine living vychádza z filozofie, že byt je viac, než iba miestom na bývanie. Je reflexiou vášho životného štýlu a každodennou inšpiráciou. Žite prémiovo, v dokonalom komforte a v súzvuku s prírodou aj so susedmi.

Multifunkčne riešené dvory zvádzajú na hry, šport či jednoducho pokojné rozjímanie v tieni stromov. Tu, len pár krokov od bytu, zažijú vaše deti detstvo plné fantázie a vy momenty plné relaxu.

Vodná lagúna
Vodná
lagúna
workout zóna
Workout
zóna
Sánkovací kopec
Sánkovací
kopec
Detské ihrisko
Detské
ihrisko
Kočíkovacia dráha
Kočíkovacia
dráha

Zážitkové dvory

Tráviť čas doma neznamená tráviť menej času na čerstvom vzduchu! Tak ako vám Čerešne prinášajú prémiový komfort bytu, vysoký nadštandard môžete očakávať aj od vonkajších priestorov projektu. Čo dvor, to jedinečné tematické spracovanie, ktoré vám dovolí naplno sa venovať vašim záľubám.

Predstavte si letný odpočinok pod slnečníkom pri žblnkotajúcej vodnej lagúne s efektnými tryskami – miesto, kde sa v momente prenesiete do svojej obľúbenej dovolenkovej destinácie. V zime sa vaše deti do sýtosti vyšantia na sánkovacom kopci, čo je nápad, aký v žiadnom inom rezidenčnom projekte na Slovensku nenájdete. Kondičku a koordináciu pre vás aj vašu rodinu doplníte v crossfitovej zóne či pri petangu. Vďaka vysokej variabilite čerešňových dvorov budete mať vždy poruke množstvo nápadov, ako si aktívne vylepšiť deň.

Komunitný život

Dizajnovo riešené spoločenské priestory nasledujú princípy moderného komunitného bývania. Tam, kde priestor vyžaruje priateľskú atmosféru, sa zo susedov rýchlejšie stanú priatelia.

Futbalové fandenie v klubovni? Párty na grilovacej terase? Susedské pestovanie zeleniny? V dynamickom areáli Čerešní fine living nie je núdza o podnetné zážitky. Vzájomne poprepájané dvory sa líšia funkciami aj atmosférou, čím vyvažujú pomer oddychových, športových a spoločenských aktivít.

Financovanie

Hypoopcia podľa vás je zárukou atraktívnej opcie lacného financovania nezávisle od zmien trhových podmienok.

Služby nášho hypotekárneho špecialistu ti ušetria peniaze aj čas strávený administratívou. Využite ho na príjemnejšie veci a nechajte expertov, nech vám uľahčia orientáciu v ponukách bánk. Osobitú formu poradenstva poskytujeme aj podnikateľom.

Vy iba vyplňte formulár a náš hypotekárny špecialista sa postará o zvyšok.

Pre viac informácií kliknite na video vpravo.