BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
Projekt
Čerešne fine living odbornou porotou ocenené ako Najlepší rezidenčný development roka, vynikajú jedinečnou architektúrou, vysokou kvalitou stavby, nadčasovosťou, dôrazom na komunitné spolužitie, ale najmä prémiovým štandardom. Multifunkčne riešené komunitné dvory takýto spokojný život ponúkajú.

Inšpirované známymi
susedskými švrťami

Čerešne dávno prerástli parametre rezidenčného developmentu. Pokračujú v ambícii stať sa plnohodnotnou obytnou štvrťou so silným mestotvorným potenciálom. Tvorcovia projektu podrobne analyzovali najúspešnejšie európske susedské štvrte a priniesli na Slovensko funkčný model komunitného bývania, kde fyzický priestor zrkadlí potrebu rozvoja vnútorného priestoru.
Projekt Projekt Projekt

Čo všetko robí
Čerešne unikátnym
bývaním?

Zážitkové dvory

Multifunkčné a inkluzívne, také sú čerešňové dvory. Logicky poprepájané, s vyváženým pomerom priestoru pre aktívny a pasívny relax, množstvom zelene, uzatvorené pre rezidentov aj otvorené pre susedov z Dúbravky
Projekt

Prémiové bývanie

Štandardným vybavením nových bytov bude celý rad prémiových prvkov. Pocit komfortu bývania podčiarkne výber kvalitných materiálov drevených podláh a sanity. Atypické riešenia nájdete aj v štýlových spoločných priestoroch.
Projekt

Spoločenské priestory

Klubovňa, komunitné záhradky, spoločné terasy či kočíkovacie dráhy maximalizujú priestor pre nadväzovanie nových priateľstiev, utužovanie rodín i komunity a zmysluplné trávenie voľného času.
Projekt

Outdoorové zážitky

Nádielku zábavy na čerstvom vzduchu zabezpečia detské ihriská, vodná lagúna, stanovište pre petanque, lezecká stena, a ešte oveľa viac. Outdoorových vychytávok v Čerešniach postupne pribúda, takže po akciu netreba chodiť ďalej ako na pár krokov od bytu.
Projekt

Premyslená infraštruktúra

Miesto pre škôlku, kaviareň či kaderníctvo? Bez obáv, Čerešne ho majú viac než dosť. Súbežne s bytovými priestormi prekvitajú aj tie nebytové, pripravené plniť všetky polyfunkčné nároky, aké so sebou moderný mestský život prináša.
Projekt
Projekt
Vodná
lagúna
Projekt
Workout
zóna
Projekt
Detské
ihrisko
Projekt
Klubovňa
Projekt
Kočíkovacia
dráha
Projekt
Petang
Project
Project

Nová etapa -
Aktuálne v predaji

Čerešne Residence – impozantné výhľady na lesy kopca Sitina, ihrisko s originálnymi drevenými prvkami, cvičebná zóna i pohodlné miesta na sedenie a ležanie. Jediné, čo tu ešte chýba, ste vy a vaša rodina.

Druhá etapa –
Posledné voľné byty

Čerešne Lake lákajú na zážitkové dvory prepojené kočíkovacími dráhami či s unikátnou vodnou lagúnou. Odvážte sa zbúrať stropy vysokých nárokov a nechajte sa podmaniť pôsobivými mezonetmi v dvoch variáciách – s vlastným vchodom a záhradkou alebo s úchvatnými výhľadmi na malokarpatské kopce.
Projekt
Project

Prvá etapa – Dokončená

Čerešne Jednotka udali tón prémiového rezidenčného štandardu, v akom sa celá štvrť bude niesť. Dizajnérsky vycizelovaná klubovňa, vlastná recepcia, priestor pre škôlku, strešná terasa, komunitné záhradky či vnútroblok s detským ihriskom a crossfitovou zónou sú iba ochutnávkou vychytávok, ktorými sa nešetrí ani v ďalších etapách.