BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026

Zvažujete bývanie
v Čerešniach a ešte ste
sa nerozhodli?

Bývajte na skúšku

Vyskúšajte si ho ešte predtým, ako si u nás kúpite byt! V Čerešniach je všetko vo vyššom štandarde. Preto ako prví na trhu prinášame aj nadštandard pre našich budúcich klientov. Ak máte záujem o byt v Čerešniach, zadarmo si môžete vyskúšať bývanie na skúšku. Na dva dni vám dáme kľúče od 4-izbového vzorového bytu!

Zažite Čerešne
na vlastnej koži

Poprechádzajte sa po zážitkových vnútroblokoch, dômyselne prepojených kočíkovacími dráhami. Zacvičte si na workout ihrisku pre dospelých, kým si vaše deti užijú hru na niektorom z detských ihrísk. Zahrajte si petangue, porozprávajte sa so svojimi budúcimi susedmi alebo si len tak oddýchnite pri komunitnej záhradke, vodnej lagúne či na niektorej z lavičiek sledujúc prírodu neďalekého lesoparku Sitina. V novej 3. etape Čerešní pribudne ďalšie ihrisko pre deti s drevenými prvkami, lezecká stena a najzelenšia chill out zóna s lavičkami a ležadlami pre dokonalý relax
Byvanie na skusku Byvanie na skusku Byvanie na skusku Byvanie na skusku

Zobuďte sa
v budúcnosti

Bývanie na skúšku môžete využiť až na dva dni. V Čerešniach si tak vychutnáte nielen lenivé ráno. Môžete vyraziť na výlet do blízkej prírody. Večer si vychutnáte drink v miestnych kaviarničkách, pokorzujete po večerných Čerešniach alebo sa môžete zoznámiť s vašimi novými “susedmi”.
Byvanie na skusku
Byvanie na skusku

Zadarmo, no na nezaplatenie

Bývanie na skúšku platí pre klientov, ktorí podpíšu rezervačnú zmluvu a ako kaucia bude slúžiť záloha z Vami rezervovaného bytu vo výške 3 000 eur. Ak Vás skúšobné bývanie predsa len nepresvedčí, môžete od rezervačnej zmluvy bez poplatku odstúpiť a my Vám vrátime celú výšku rezervačného poplatku.

Chcem bývať
na skúšku