Najlepší
development
roka 2019
15. október 2019

A je to tu! Začali sme s výstavbou 2. fázy Čerešní

Ak sa aj vy obzeráte po novom komfortnom bývaní v Bratislave, zbystrite pozornosť. Po mimoriadne úspešnej prvej fáze totiž Čerešne pokračujú ďalšou fázou. Získali sme právoplatné stavebné povolenie a hneď sme aj začali s výstavbou. Na čo všetko sa môžete tešiť?

V tej istej atraktívnej lokalite v Dúbravke na vás čaká až 218 nových bytov. Prinesú vám  výnimočné bývanie, ktoré spojí jedinečnú architektúru, vysokú kvalitu stavby, dôraz na komunitné bývanie a predovšetkým prémiový štandard na úrovni prémiových bratislavských projektov. Práve pre vysokú úroveň štandardu dostala druhá fáza výstižný názov Čerešne fine living.  

Určite vás tiež bude zaujímať, kto je dodávateľom stavby. Veľmi nás teší, že je ním renomovaná stavebná spoločnosť ISE, ktorá už pre nás realizovala úspešný projekt Gansberg Koliba. Ten istý osvedčený tím bude mať teraz na starosti aj nové Čerešne. Spoločnosť ISE získala za svoje stavby množstvo prestížnych ocenení, okrem iných titul Stavebná firma roka či CEZAAR – cenu za architektúru. Môžete si tak byť istí, že o kvalitu stavebných prác bude náležite postarané.

Ďalšie novinky