BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
20. september 2019

Výstavba Čerešní spustená, nesmiete chýbať na Dni otvorených dverí

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, kde zistíte všetko o projekte Čerešne v Dúbravke. O projekte, ktorý kladie dôraz na vysokú úroveň štandardu, kvalitu spracovania, nadčasovosť a komunitné bývanie.
Po roku opäť otvárame dvere v Čerešniach pri príležitosti právoplatného stavebného rozhodnutia a začatia výstavby. Na Dni otvorených dverí spustíme predaj druhej etapy projektu. Prvých 25 bytov bude v ponuke za uvádzacie ceny.


Pokračovanie úspešného projektu

Od posledného Dňa otvorených dverí na Čerešniach prešiel takmer rok. Za tento čas sme takmer úplne vypredali prvú fázu so 178 bytmi a prebehol predpredaj druhej fázy. Teraz sa spúšťa predaj nových bytov druhej fázy. Tá prináša ešte vyšší štandard a celkovo až 217 bytov. 

Ešte vyšší štandard pre vás

Do vybavenia sme priniesli nadštandard, ktorý sme doteraz použili len v našej vlajkovej lodi Gansberg Koliba. Či už ide o obklady a sanitu svetoznámej značky Villeroy Boch, drevené podlahy s nášľapnou vrstvou z dubovej dyhy alebo vyššie interiérové dvere slovinskej značky Lipbled. Ide o kvalitu na úrovni prémiových bratislavských projektov. Po dokončení všetkých bytových domov budú môcť obyvatelia využívať cyklotrasy, detské ihriská, jedinečnú dráhu na kočíkovanie, vodnú lagúnu, kopec na sánkovanie, crossfit ihrisko, klubovňu, spoločnú terasu na grilovanie a mnoho ďalšieho. 

Program:          

Obhliadka projektu a vzorových bytov
Prezentácia druhej fázy Čerešní za uvádzacie ceny
Street food
Súťaže a darčeky
Aktivity pre deti
 

Kde:                  Čerešne, Polianky 7, Dúbravka
Kedy:                5. 10. 2019 od 10.00 do 19.00 hod.
Parkovanie:      Zaparkovať je možné na parkovisku Kauflandu vedľa projektu

Ďalšie novinky