BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
12. september 2023

Prichádza hypotéka na byt aj so zariadením – prečo sa oplatí?

Jednou z bariér, na ktoré aktuálne narážajú záujemcovia o kúpu bytu v novostavbe, je nedostatok vlastných zdrojov. Na získanie hypotekárneho úveru je treba zväčša našetrených 20 % z požadovanej sumy úveru. Keď však všetky vlastné zdroje spotrebujete na získanie úveru na byt, kde vziať dodatočné financie na jeho zariadenie? Existuje spôsob, ktorý vám tieto peniaze dokáže zabezpečiť a vyriešiť.

Byt so zariadením prefinancovaný hypotékou

S riešením prichádza práve developer projektu Čerešne, ktorý je aktuálne najpredávanejším projektom nového bývania v Bratislave. A tak hoci spoločnosť neposkytuje a nesľubuje poskytnúť úver na bývanie, a nevykonáva ani sprostredkovanie úverov na bývanie, intenzívne hľadá riešenia, ktoré by klientom rozhodnutie ku kúpe bytu uľahčili. Inak tomu nie je ani v prípade služby „Bývanie so zariadením“.

 

Byt v 3. etape projektu Čerešne si viete zakúpiť aj so zariadením podľa vašich predstáv od dizajnérov IKEA. Je len na vás, či sa rozhodnete pre zariadenie celého bytu, alebo pre výber napríklad kuchynskej linky. Developer sa postará o všetko potrebné a vám už len odovzdá kľúče od zariadeného bytu. Navyše, v spolupráci s ich hypotekárnym špecialistom, zabezpečí, že si byt prefinancujete hypotékou na byt aj zariadenie. A práve vďaka tomuto modelu môžete ušetriť nielen čas, ale najmä peniaze.


Viac o službe: U nás si to viete zariadiť


 

Výhody aj pre investičných kupujúcich

Služba „Bývanie so zariadením“ je výhodnou ponukou aj pre tých, ktorí zvažujú kúpu bytu za účelom investovania voľných finančných prostriedkov. Obzvlášť ak plánujú nehnuteľnosť, čím skôr, prenajímať. V tomto prípade, pôjde o bezstarostnú kúpu a majiteľ bytu ušetrí množstvo času spojeného so zariaďovaním. Byt mu môže „zarábať“ prakticky od momentu odovzdania kľúčov po skolaudovaní.

Novinka je kombinovateľná aj s ďalšími benefitmi

Developer garantuje pevné ceny, byt so zariadením nadobudnete za vopred dohodnutú cenu bez ohľadu na infláciu. Zároveň je túto službu možné skombinovať s ostatnými benefitmi – ako je už spomínaný zvýhodnené program „Garantovaná hypotéka 1,49 %“ prostredníctvom ktorého vám ITB Development garantuje výšku splátky na úrovni sadzby 1,49 % p.a. až do roku 2028. Zároveň si môžu záujemcovia o Čerešne, bývanie v projekte aj vyskúšať. Služba Bývanie na skúšku ponúka, po podpísaní rezervačnej zmluvy, možnosť stráviť v kompletne zariadenom 4-izbovom byte až 2 noci. Záujemcovia o bývanie, tak môžu spoznať nielen kvality samotného projektu, ale aj lokality a aktívneho života v komunitných vnútroblokoch. V neposlednom rade, aktuálne, developer pripravil aj masívne cenové zvýhodnenia až do 15 %, a to na celú ponuku projektu. Pri kúpe trjizbového bytu, tak môže kupujúci ušetriť až 50 000 €. Aktuálne je v predaji, okrem 3. etapy, ktorej štart výstavby je naplánovaný ešte tento rok, aj 2. etapa so skolaudovanými bytmi, pripravenými k okamžitému nasťahovaniu.

Ďalšie novinky