BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
04. máj 2023

Pozývame vás na Deň otvorených dverí na Čerešniach

Slávnostné otvorenie vodnej lagúny, množstvo aktivít pre malých aj veľkých, obhliadky vzorových bytov a exkluzívne výhody pre záujemcov o nové bývanie – to je len zopár lákadiel, ktoré si môžete dopriať už 13. mája na našich Čerešniach!

Výnimočné výhody len pre návštevníkov DOD

Čerešne vychádzajú v ústrety záujemcom o nové komfortné bývanie. Výhradne pre návštevníkov DOD sme pripravili exkluzívnu ponuku 15 nových bytov, stačí si ju vyžiadať na webe Čerešní. Navyše, ak si ktorýkoľvek byt v Čerešniach rezervujete priamo na DOD, rezervačný poplatok vo výške 3 000 € zaplatíme za vás. A to zďaleka nie je všetko. Aby ste mali lepšiu predstavu o svojom novom bývaní, počas celej soboty si môžete pozrieť vzorové byty. Zoznámite sa s architektmi Čerešní, bytové dizajnérky vám dajú inšpirácie pre krajší domov a finančný poradca vám poradí, ako ušetriť pri financovaní bývania. Na prípadné otázky vám ochotne odpovedia predajkyne projektu. Okrem toho je pre vás pripravený bohatý program, ktorý urobí radosť celej rodine.

Otvorenie vodnej lagúny a množstvo ďalších aktivít

Azda najočakávanejšou udalosťou tohtoročného DOD je slávnostné spustenie unikátnej vodnej lagúny, ktorá dominuje pestrým vnútroblokom Čerešní a dala aj meno celej druhej fáze Čerešní - Čerešne Lake. Priamo na lagúne si spolu so svojimi deťmi môžete vyskúšať lodičky na diaľkové ovládanie. Pre malých aj veľkých však toho bude oveľa viac. Na tvorivé duše čaká pestrá kvetinová dielňa a spoločné maľovanie stromu, ktoré vytvorí jedno veľké umelecké dielo. Komu by sa náhodou maľovania málilo, môže si nechať namaľovať pekný obrázok na tvár.

Ak máte radšej pohybové aktivity, môžete sa tešiť napríklad na chodenie po lane (slackline) alebo si dupnete do pedálov na špeciálnom bicykli, ktorý vyrába zdravé nápoje (bikelab). Na Dni otvorených dverí, samozrejme, nesmú chýbať ani rozprávky. A aby ste mali na DOD peknú spomienku, nezabudnite sa odfotiť v zábavnom fotokútiku. Pripravené je tiež chutné občerstvenie a celým programom vás bude sprevádzať sympatický moderátor Roman Juraško. To si, skrátka, nesmiete nechať ujsť.

 

Program na 13. máj máte jasný

  • Slávnostné otvorenie lagúny.
  • Prehliadky vzorových bytov.
  • Možnosť osobnej prehliadky bytu s predajcom.
  • Exkluzívna novinka – nový produkt na trhu bývania
  • Atrakcie pre deti (kreatívne dielne, maľovanie na tvár, zábavný fotokútik, detská čitáreň a iné).
  • Prednášky architektov a konzultácie s interiérovými dizajnérmi.
  • Chutné a osviežujúce občerstvenie.

Deň otvorených dverí už klope na dvere. Uskutoční sa 13. mája v čase od 10.00 do 17.00 hodiny vo vnútroblokoch Čerešní, na ulici Polianky v mestskej časti Dúbravka. Neváhajte a príďte. Zabavíte sa, oddýchnete si, spoznáte nových ľudí a možno tu nájdete aj svoj nový domov.

DODvidenia v Čerešniach!

Ďalšie novinky