08. november 2015

Postavili sme najlepší bytový dom roka. A chceme postaviť ďalší!

V októbri sa konalo slávnostné odovzdávanie ceny Slovenskej komory architektov za najlepšiu slovenskú architektúru CE.ZA.AR 2015. Do súťaže bola prihlásená viac ako stovka nádherných stavieb, z ktorých odborná medzinárodná porota určila osemnásť finalistov v šiestich kategóriách.

V kategórií Bytové domy si hlavnú cenu odniesol náš rezidenčný dom Novy Háj v bratislavskej Petržalke. Spoluautorom projektu bol tím ľudí z nášho domovského ateliéru Architekti Šebo Lichý. A presne ľudia z tohto tímu tvorili aj rezidenčný dom Čerešne.
 
Ocenenie CE.ZA.AR 2015 si veľmi vážime a je pre nás záväzkom, že nič iné ako ešte vyššia kvalita už pre nás neexistuje. Preto chceme v projekte Čerešne posunúť latku ešte vyššie a dopriať budúcim majiteľom aspoň takú hrdosť ako prináša stavba Nový Háj tým svojim.

 

Ako, to už nechajte na nás. Predovšetkým sa ale snažíme myslieť na ľudí, ich potreby, vymýšľame ďalšie vylepšenia a majiteľom chceme dať ten najvyšší komfort a pohodlie, aké si vedia predstaviť.
 
Článok o vyhlásení výsledkov ceny CE.ZA.AR 2015 si môžete prečítať tu: http:/reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/udelili-ceny-za-najlepsiu-slovensku-architekturu.html 
 

Ďalšie novinky