BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
09. január 2023

Nový život, nové priateľstvá, nové zážitky. Čerešne Residence sú tu

Komfortné bývanie pre nový život

Kto z nás niekedy nesníval o tom, že by začal úplne nový život? Nové bývanie je na to ideálna príležitosť. Bytové domy Čerešní zaujmú na prvý pohľad originálnou architektúrou, ktorá nesie rukopis renomovaného ateliéru Architekti Šebo Lichý. Navrhnuté sú tak, aby sa s nimi noví obyvatelia mohli identifikovať a zároveň odlíšiť. 
 
Najnovšiu, v poradí 3. etapu Čerešní budú tvoriť 3 bytové domy s celkovým počtom 260 bytových jednotiek, ktoré vyrastú na úpätí lesoparku. Ponúknu tak jedinečné výhľady na lesy Malých Karpát a zelené plochy futbalových ihrísk susediaceho ŠKP. Potešia aj orientáciou na slnečnú stranu, tieniacimi prvkami, premysleným usporiadaním, ale predovšetkým samotnými bytmi.


Unikátne vnútrobloky pre nové priateľstvá

Medzi bytovými domami, už tradične, vzniknú komunitné vnútrobloky s rôznymi funkciami. Detské ihriská, workout pre dospelých, komunitné záhradky, či petang z predchádzajúcich fáz, doplní ihrisko pre deti s drevenými prvkami, lezecká stena a najzelenšia chill out zóna s lavičkami a ležadlami, ideálna na relax alebo piknik s rodinou či priateľmi. Vznikne tak najzelenší vnútroblok, ktorý plynule nadviaže a prepojí sa a s už existujúcimi. Obyvatelia tak budú môcť využívať všetky vnútrobloky vrátane jedinečnej vodnej lagúny. 

Navyše, Čerešne, ako jeden z mála developerských projektov na Slovensku, prinášajú svojim obyvateľom každý mesiac množstvo voľnočasových aktivít a spoločenských podujatí. V príjemnom prostredí a atmosfére sa tak zo susedov stávajú noví priatelia.  
 
Byty v ešte vyššom štandarde a udržateľné riešenia

 
Nová etapa Čerešní ponúka na výber 1- až 4 - izbové byty, ktoré majú vo svojom štandarde chladené stropy, drevené parkety, prípravu na vonkajšie žalúzie a kvalitnú sanitu. Vysoké stropy a veľkorysé priestory ich predurčujú k tomu, aby v nich svoj nový domov našli najmä rodiny s deťmi, z našej ponuky si však nepochybne vyberú aj mladé páry či jednotlivci. Vyberať si budú môcť byty s balkónmi či terasami so zeleňou, obľúbené byty s predzáhradkami na prízemí doplnia mezonety na najvyšších podlažiach s atraktívnymi výhľadmi.


Projekt tiež počíta s celým radom ekologických riešení, ako sú strechy vybavené fotovoltickými panelmi na ekologický pohon všetkých výťahov. Budovy novej etapy budú nizkoenergetické so štandardom A0+, vďaka čomu budú obyvatelia mať nízke prevádzkové náklady.  
 
Mesto aj príroda pre nové zážitky

Rezidenčný projekt Čerešne sa nachádza v dúbravskej časti Polianky. Z kedysi opusteného územia, sa dnes stala atraktívna a obývaná mestská štvrť, s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Z Čerešní ste autom za 10 minút v centre mesta. Nechýba napojenie na diaľnicu D2 aj na Harmincovu ulicu, ktorá po dlhých rokoch príprav konečne prechádza rozšírením. Dostupnosť zóny zlepšuje cyklotrasa na Dúbravskej ceste, ktorá sa má v dohľadnej dobe predĺžiť až do Čerešní.


Bývať v meste ešte neznamená žiť v betónovej džungli a bývať v blízkosti prírody neznamená, že ste izolovaní od mesta. Čerešne sú toho najlepším dôkazom. Škôlky, školy, obchody aj služby máte rovno po ruke. No nielen to. V lete sa aj pešo v šľapkách dostanete na známe kúpalisko Rosnička, v zime zas môžete korčuľovať na štadióne, ktorý máte rovno cez ulicu. Navyše, priamo v susedstve Čerešní už čoskoro vyrastie nový moderný športový komplex. Okrem vymožeností mestského života si tak budúci obyvatelia naplno vychutnajú aj okolitú prírodu. Blízky lesopark je ideálnym miestom na každodenné prechádzky, trailový beh či venčenie štvornohých miláčikov. Za turistikou či cykloturistikou môžu vyraziť k neďalekej Vyhliadkovej veži Devínska Kobyla alebo Bielym skalám. V Čerešniach a ich okolí je skrátka o nové zážitky dokonale postarané.

Ďalšie novinky