BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
15. február 2023

Neprespite šancu a bývajte v Čerešniach na skúšku

Nové Čerešne - nové bývanie na skúšku

Začiatkom roka sme na Čerešniach odštartovali predaj, v poradí už 3. etapy projektu Čerešne. Tvoriť ju budú 3 bytové domy s celkovým počtom 260 bytových jednotiek, ktoré vyrastú na úpätí lesoparku Sitina. Nová etapa ponúka na výber 1- až 4 - izbové byty, ktoré majú vo svojom štandarde chladené stropy, drevené parkety, prípravu na vonkajšie žalúzie a kvalitnú sanitu.

Hlavnou esenciou bývania v Čerešniach sú súkromné vnútrobloky, v ktorých sa odohráva život komunity. Komunitné záhradky na spoločné pestovanie byliniek a zeleniny, detské ihriská, workout zóna, či vodná lagúna budú tak miestom, kde to žije, miestom pre stretnutia, šport či zábavu  - skrátka miestom, kde, anonymitu nahrádza komunita.

S novou etapou teraz prichádza aj nová, a na slovenské pomery v skutku unikátna možnosť – všetky benefity bývania v Čerešniach si na 2 noci vyskúšať.

Vyskúšajte komfort bývania na vlastnej koži

Čo to v praxi pre záujemcov znamená? Po podpísaní rezervačnej zmluvy a zaplatení vratnej kaucie si záujemca o bývanie na skúšku prevezme kľúče od vzorového bytu. V ňom nájde všetko, čo ku komfortnému pobytu potrebuje – chladničku s pitným režimom, vybavenú kúpeľňu, no najmä krásne uprataný a plne zariadený byt - stačí si zabaliť kefku a pyžamom.

Na dva dni sa tak stanete plnohodnotnými obyvateľmi Čerešní s možnosťou využívať vnútrobloky s detskými ihriskami, workoutom pre dospelých, komunitnou záhradkou, či petangovým ihriskom. V tretej fáze tieto vnútrobloky doplnia ďalšie funkcie – ihrisko pre deti s drevenými prvkami, lezecká stena a najzelenšia chill out zóna s lavičkami a ležadlami, ako stvorená na relax alebo piknik s rodinou či priateľmi.

S rezerváciou, no bez dodatočných záväzkov

Možnosť otestovať si bývanie na Slovensku nemá obdoby. Záujemcom o bývanie v Čerešniach doprajeme skutočný zážitok pred ich dôležitým životným rozhodnutím, akým výber nového bývania určite je. Ak vás skúšobné bývanie v Čerešniach predsa len nepresvedčí, môžu od rezervačnej zmluvy bez poplatku odstúpiť a bude im vrátená celá výška rezervačného poplatku.

Ďalšie novinky