04. september 2017

ITB prinieslo do bratislavských ulíc zábavné cestovanie

ITB nie je len obyčajný developer. ITB je predovšetkým o ľuďoch, ktorí radi skvalitňujú život druhým a prinášajú pridanú hodnotu. Preto sme sa rozhodli spríjemniť monotónnu cestu autobusom všetkým cestujúcim. 
 
V júni ste mali možnosť cestovať v pestrofarebnom autobuse číslo 84 v sprievode mladých slečien, ktoré svojím krásnym spevom rozveseľovali všetkých cestujúcich, ktorí sa v ITB Dobrom buse viezli. Okrem spevu, slečny rozdávali všetkým navôkol aj voňavé čerešne a pozývali na Čerešňový juniáles v Dúbravke. Zaujíma vás viac? Prečítajte si o veselej ceste a podujatí tu: http:/www.itb.sk/zi-s-itb/vesela-cesta-itb-busom-a-nedela-v-dubravke
 
V júli sme tiež nezaháľali a prišli s kreatívnym nápadom, ako vašu jazdu okoreniť a priniesť vám do života viac smiechu. Do ITB Dobrého busu sme preto tentokrát prizvali skvelého a zábavného stand-up komika Michaela Szatmaryho, ktorý všetkých osviežil čerstvou dávkou humoru a smiechu. Video si môžete pozrieť na našom Facebooku.

Augustový nápad na zábavné cestovanie na seba tiež nenechal dlho čakať. O zábavu v Dobrom buse sa postaral fujarista, ktorý do celého autobusu priniesol poriadnu dávku folklóru. Na osvieženie naše milé hostesky rozdávali všetkým cestujúcim sladké nanuky. Kliknite na tento text a pozrite si, ako to v ITB Dobrom buse vyzeralo.
 
Cestovali ste v Dobrom buse aj vy? Podeľte sa s nami na našom facebooku o vaše zážitky prostredníctvom fotografie alebo nám napíšte, čo by ste v ITB Dobrom buse privítali nabudúce.
ITB Dobrý bus

Ďalšie novinky