07. júl 2017

Hľadáme partnera pre škôlku

Uvažujete o založení škôlky, no chýbajú Vám vhodné priestory na jej otvorenie? V komplexe bytov Čerešne, zasadenom do atraktívnej lokality mestskej časti Dúbravka v lone prírody Malých Karpát, dokážete vytvoriť pre deti prostredie, v ktorom sa budú cítiť doslova ako doma. Nachádza sa tu celkovo 178 prevažne 3 a 4-izbových bytov, okolie poskytuje plnú občiansku vybavenosť a množstvo zariadení pre deti, vďaka čomu sa Čerešne stali ideálnym miestom na bývanie pre rodiny s deťmi.

Uzavretý priestranný vnútroblok bol navrhnutý tak, aby poskytol záruku bezpečnosti detí pri hraní, a zároveň umožnil aktívne a zmysluplné využitie ich voľného času stráveného v škôlke. Oboznámte detičky s rôznymi druhmi ovocia, zeleniny alebo voňavých byliniek, ktoré si môžu s pomocou vychovávateľov dopestovať v komunitných záhradkách zaisťujúcich zábavné a zážitkové vzdelávanie. Podporte psychické a fyzické zdravie detí vďaka prechádzkam v okolitom lesoparku, a formujte tak už v útlom detstve návyky zdravého životného štýlu. Poloha v nedotknutej prírode, no zároveň aj výborná dostupnosť novostavby z hlavnej komunikácie, Vám umožnia vybudovať škôlku, ktorú budú milovať nielen priami obyvatelia komplexu, ale aj široká verejnosť.

Detské šťastie, a s ním aj Vaše podnikanie, rozkvitá pod Čerešňami.
Viac informácií o priestoroch nájdete na konci zoznamu Komerčných priestorov na stránke www.ceresne.sk/komercne-priestory
Ak máte záujem o viac informácii, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese rajnohova@itb.sk alebo telefonicky +421 918 111 011.

Ďalšie novinky