BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
23. máj 2023

Čerešne zažiarili v relácii Nové bývanie

Zážitkové vnútrobloky, veľkorysé výmery bytov, dobre dostupná a vybavená lokalita – to je len zlomok benefitov, ktorými si Čerešne získali záujemcu o 3-izbový byt v bratislavskej novostavbe v relácii TV JOJ – Nové Bývanie.

Hľadanie nového bývania je dôležitým krokom pre každého človeka. V relácii Nové bývanie už 15 rokov pomáhajú záujemcom s výberom. Koncept ostáva rovnaký – záujemca si zadá kritéria a cenový strop a produkcia mu pripraví na výber tri ponuky zohľadňujúce tieto kritériá a bonusovú ponuku. Tentokrát sme sa spolu s Čerešňami stali súčasťou ponuky pre záujemcu o 3-izbový byt s parkingom v Bratislave v cene do 330 000 €.

Záujemcu privítala v Čerešniach naša maklérka Deniska Kria. Previedla ho vnútroblokmi a spoločne sa presunuli do vzorového bytu K-44. Tento 4-izbový zariadený vzorový byt je mnohým známy aj zo služby Bývania na skúšku. Bývanie v ňom si už vyskúšali viacerí klienti i ifluenceri. Vzorový byt poslúžil ako ukážka pre záujemcu, ako môže bývanie v Čerešniach vyzerať. Následne sa spoločne presunuli do voľného 3-izbového bytu v dominante druhej fázy Čerešní – bytovom dome N. V byte s 2 balkónmi a výhľadmi na Dúbravku a vodnú lagúnu Čerešní, záujemca ocenil priestrannosť bytu a svetelnosť.

V byte na štáb už čakala architektka Lucia Ortutová, ktorá si pochvaľovala dobré dispozičné riešenie – rozdelenie na dennú a nočnú časť. Nemusela tak pri svojom návrhu zasahovať do dispozície, len navrhnúť zaujímavé zariadenie.

VIDEO: Ako by zariadila 3-izbový byt v Čerešniach architektka?

 

Natáčanie tejto epizódy prebehlo už koncom februára, preto sme netrpezlivo čakali, aké bude rozhodnutie záujemcu o bývanie, ako aj odborníka na nehnuteľnosti – a práve tie sme sa dozvedeli túto nedeľu. Kým odborník odporučil spou s Čerešňami ešte projekt v Ružinove, záujemcu oslovil práve byt v Čerešniach.

Celú epizódu, ktorej súčasťou sme boli nájdete v archíve.

Ďalšie novinky