BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
18. december 2019

Čerešne sú najlepší rezidenčný development roka!

Už 15 rokov sa zástupcovia slovenského developerského trhu môžu so svojimi projektmi uchádzať o prestížne ocenenie CIJ Awards Slovakia. Medzi nominovanými sa tento rok ocitol projekt Čerešne fine living a hneď svoju prvú nomináciu premenil na prestížne ocenenie Najlepší rezidenčný development roka 2019.

Prečo práve Čerešne?

V kategórii Best Residential Development sa porota zaoberá hľadaním najlepšieho rezidenčného projektu v rámci strednej kategórie. Ocenená prvá fáza projektu Čerešne fine living porotu zaujala živou architektúrou, silným dôrazom na komunitu a svojim potenciálom premeniť dnes zanedbanú lokalitu na príťažlivú časť mesta. Aktuálne rastie už aj jeho druhá etapa - Čerešne Lake, ktorej kolaudácia je naplánovaná na rok 2022 a komunitný koncept ešte viac rozvinie. Ponúkne v spoločných komunitných vnútroblokoch aj kočíkovacie dráhy, detské ihriská a najmä unikátnu vodnú lagúnu – miesto osvieženia a stretnutí susedov - priateľov.

„Táto cena nás napĺňa nielen hrdosťou, ale i obrovským zadosťučinením. Ako zodpovedný developer sa totiž od začiatku držíme ambicióznej filozofie – ísť vždy tou náročnejšou cestou a ponúkať stále inovatívnejšie a kreatívnejšie riešenia pre lepšie bývanie. Ku každému projektu pristupujeme tak, aby bol unikátny. O to viac nás teší, že nami zvolená cesta vedie k úspechu. Za to patrí veľká vďaka celému tímu ITB Development, partnerskému ateliéru Architekti Šebo Lichý a ďalším partnerom, ktorí sa na projekte Čerešne fine living podieľajú,“ skonštatoval Igor Lichý, spolumajiteľ ITB Development,  počas slávnostného galavečera CIJ Awards Slovakia 2019 v Grand Hotel i River Park v Bratislave.

O CIJ Awards

Ocenenie každoročne udeľuje odborný medzinárodný realitný magazín Construction & Investment Journal významným spoločnostiam, projektom a jednotlivcom na slovenskom realitnom trhu. Construction & Investment Journal je odborný magazín v anglickom jazyku, ktorý sa venuje komentárom a analýzam z oblasti developmentu a realitného trhu v krajinách strednej a východnej Európy. Je zároveň organizátorom odborných konferencií o realitách  a mnohých seminárov a podujatí venovaných realitnému trhu, vrátane prestížnych výročných ocenení Construction & Investment Journal Awards. O oceneniach v jednotlivých kategóriách CIJ Awards rozhodujú výkonní, generálni riaditelia a partneri spoločností pôsobiacich v oblasti developmentu a realít.
 

Ďalšie novinky