BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
11. september 2023

Čerešne Residence spoznali partnera pre financovanie

Developer ITB Development zahájil začiatkom roka predaj ďalšej etapy projektu Čerešne s názvom Čerešne Residence. Pre najpredávanejší projekt v Bratislave, teraz predstavil silného partnera na financovanie výstavby - Tatra banku.

Stabilný a silný partner pre projekt

V prospech Tatra banky rozhodli najmä dlhodobé skúsenosti s financovaním komerčných projektov a vysoká profesionalita. „Spolupráca so silným partnerom predstavuje pre potenciálnych záujemcov ďalšiu zo záruk, že Čerešne sú kvalitným projektom nielen pre bývanie, ale aj investíciu,“ konštatuje Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development a dodáva: „Ďakujeme Tatra banke za dôveru v náš projekt a v našu prácu. Sme radi, že sme získali pre Čerešne stabilného a silného partnera, ktorý má profesionálny tím a skúsenosti.“

O Čerešene Residence

Rezidenčný projekt Čerešne sa nachádza v dúbravskej časti Polianky. K prvej úspešne vypredanej a obývanej etape pribudla, tento rok kompletne skolaudovaná, druhá etapa s unikátnou vodnou lagúnou – miestom pre stretnutia susedov a priateľov. A práve myšlienku rozrastania komunity a podpory komunitného života v spoločných vnútroblokoch dopĺňa aj najnovšia etapa Čerešne Residence. Tá prinesie do kompletne vybavenej lokality 260 priestranných bytov s kvalitným štandardom, so stropným chladením v cene a tiež dva nové vnútrobloky s detským ihriskom a oddychovou zónou. Developer už získal potrebné povolenia a stavebné práce tak odštartujú ešte tento rok. Predpokladaný termín dokončenia je naplánovaný v roku 2026.

Ďalšie novinky