BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
14. marec 2023

Bývajte na Čerešniach s garantovanou hypotékou 1,49% do roku 2028

Trh nehnuteľností v Bratislave ochladol, okrem inflácie sú dôvodom aj neustále narastajúce úrokové sadzby úverov na bývanie. Ľudia, ktorí hľadajú nové bývanie tak môžu pociťovať neistotu. Dokedy budú úroky rásť, kde a kedy sa zastavia? Spoločnosť ITB Development, developer projektu Čerešne, prichádza s novým riešením. Pre záujemcov o bývanie v 3. etape Čerešní pripravili finančný program, v ktorom garantujú splátku na úrovni úrokovej sadzby 1,49 % p.a. fixovanú až do roku 2028.

Ako Garantovaná hypotéka 1,49% funguje?

Nový finančný program vysvetľuje Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development: „Klient, si vyberie byt v 3. etape projektu Čerešne. Okrem rezervačnej zmluvy s nami podpíše aj Dohodu o Garantovanej hypotéke 1,49%. Po dokončení a odovzdaní bytu, tak bude môcť využívať zvýhodnenú splátku až do roku 2028.“ Po tejto dobe je predpoklad, že úrokové sadzby už budú nižšie, ako je tomu ako je tomu teraz.

Nový finančný program má za cieľ prekonať jednu z bariér, pre ktorú dnes ľudia odkladajú svoje rozhodnutie pre nové bývanie. „Programom sa snažíme umožniť klientom, zabezpečiť si vlastný byt za výhodných a dostupných podmienok. Nie je však v našich silách poskytnúť program všetkým záujemcom, a preto bude táto ponuka limitovaná,“ dodáva Rolný.

 

Garantovaná hypotéka 1,49% je viazaná na kúpu bytu 3. etapy projektu Čerešne. Tú tvoria spolu 3 bytové domy s celkovým počtom 260 bytov rôznych výmer. Rezidenčný projekt Čerešne, ktorý je postavený na myšlienke komunitného bývania so zážitkami, je ideálnym rodinným bývaním s najväčšou priemernou výmerou bytov medzi novostavbami v Bratislave. Novým majiteľom bytov ponúka zariadenie vo vysokom štandarde, ktorý zahŕňa kvalitné drevené podlahy, prémiovú sanitu, či stropné chladenie. V exteriéri projektu majú obyvatelia Čerešní možnosť príjemného trávenia voľného času v štyroch, kočíkovacími dráhami prepojených, vnútroblokoch s vodnou lagúnou, detským, crossfit či petangovým ihriskom.

Garantovaná hypotéka 1,49% však nie je jediným benefitom, ktorý developer ponúka. Pre záujemcov o bývanie v 3. etape projektu Čerešne pripravili aj atraktívnu službu „Bývanie na skúšku“. Záujemca o bývanie má možnosť sa na dva dni stať obyvateľom Čerešní vo vybavenom zariadenom vzorovom byte s prístupom k vnútroblokom so širokým využitím. „Čerešniam dôverujeme natoľko, že chceme, aby si záujemcovia, bývanie v projekte vyskúšali. Veríme, že aj touto službou im uľahčíme rozhodovanie pri hľadaní nového bývania,“ uzatvára Rolný.

Ďalšie novinky