BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
20. október 2020

5 dôvodov, prečo si vybrať mezonet

1.    Priestor

Najväčšou výhodou mezonetov je, samozrejme, priestor. A nejde len o to, že viacpodlažné byty majú obyčajne veľkorysejšiu výmeru. Na nezaplatenie sú najmä vysoké stropy, vďaka ktorým sa pri zariaďovaní svojho bytu môžete naozaj vyhrať o popustiť uzdu svojej fantázie. 

2.    Originalita

Mezonety zo svojej podstaty umožňujú atypické riešenia interiérov, ktoré by v bežných bytoch neboli možné. Oveľa viac možností máte pri výbere nábytku či dekorácií, osobitou kapitolou sú mezonetové galérie, francúzske okná či nápadito riešené schodiská. Ak je vám cudzia uniformita a ceníte si originalitu, mezonety sú pre vás ako stvorené. 

3.    Variabilita

Ďalšou prednosťou mezonetov je ich variabilita. Ľahko si ich prispôsobíte svojmu životnému štýlu. Na dolnom podlaží môžete mať napríklad spoločenské miestnosti (kuchyňu, obývačku, jedáleň), na hornom podlaží zasa spálňu a detské izby. Alebo môžete prvé podlažie vyhradiť na bývanie, druhé na prácu a zriadiť si tam ateliér či kanceláriu. Všetko je len na vás. 

4.    Výhľad

Mezonety sú obyčajne situované na vyšších poschodiach bytových domov. Poskytujú teda krásne výhľady na okolie. V prípade Čerešní sú to lesy Malých Karpát, ktoré máte doslova pár krokov od domu. 

5.    Luxus

Toto všetko dodáva mezonetom punc luxusu v tom najlepšom zmysle slova. Luxusu, ktorý posúva kvalitu života na celkom novú úroveň. Luxusu, ktorý povýši vaše bývanie na fine living. Presvedčte sa sami. 

Ďalšie novinky