Bývaj na mieste, kde môžeš žiť podľa seba

Život je to, čo nás inšpiruje. Len vďaka tejto inšpirácii sa nám podarilo vytvoriť unikátny komplexný a flexibilný priestor na žitie, v ktorom sa spája cit pre dizajn, nadčasovosť a funkčnosť. Preto uvádzame projekt, ktorý je skutočne pre všetkých. Nájdi pre seba a svojich blízkych nový domov. Domov, ktorý ti poskytne priestor na čokoľvek, po čom túžiš. Nie je nič krajšie, ako nechať svoje deti bezpečne sa hrať na uzavretom dvore plnom inšpirácie, zatiaľ čo ty sa budeš starať o svoju komunitnú záhradu, debatovať s priateľmi, alebo cvičiť, či grilovať večeru. Nie je nič krajšie, ako tráviť čas so svojou rodinou na mieste, ktoré ti poskytne maximálny komfort a pohodlie. Nie je nič krajšie, ako žiť naplno a podľa seba.
ZaŽI relax a osvieženie pri vodnej lagúne

ZaŽI relax a osvieženie
pri vodnej lagúne

Aj ty často snívaš o tom, aké by to bolo fajn si len tak posedieť s rodinou, či priateľmi pri vode? Možno s pohárom vína v ruke, možno pri dobrej knihe, alebo s pohľadom na šťastné deti. Už nemusíš snívať, pretože toto všetko je v projekte Čerešne living realita.

UŽI si grilovačku na spoločnej terase

UŽI si grilovačku
na spoločnej terase

Rodinná oslava v obývačke je fajn, ale ty chceš niečo viac. Chceš niečo výnimočné. Vďaka strešnej terase s výhľadom na lesy alebo grilovacím miestam zorganizuješ oslavu, aká sa len tak nevidí. Ak aj nie si zrovna „mišelinovský“ grilmajster, jedinečná atmosféra terás zanechá v tvojich hosťoch hlboký dojem.

OŽI pri cvičení na vlastnom športovisku

OŽI pri cvičení na vlastnom športovisku

Nebaví ťa už tráviť dlhé hodiny v preplnenej posilňovni, zabíjať čas cestovaním za kondíciou? Máme pre teba skvelú správu. Onedlho si budeš môcť zacvičiť na vlastnom crossfitovom, či multifunkčnom ihrisku, alebo si vybehnúť na bicykel, pretože v Čerešniach budeš mať cyklotrasu rovno za domom.

PreŽI voľný čas v komunitnej záhrade

PreŽI voľný čas
v komunitnej záhrade

Cesnak, fenikel, šalvia, oregano, petržlen, pažítka. Najlepšie chutia čerstvé a ešte lepšie vlastnoručne vypestované. Vypestuj si čokoľvek – od byliniek až po zeleninu či ovocie, vo vlastnej komunitnej záhrade. Zbavíš sa tak nielen zbytočného tuku, ale aj stresu z každodenných starostí.

ŽI priamo pri lesoparku v spojení s prírodou

ŽI priamo pri lesoparku
v spojení s prírodou

Vybehnúť len tak kedykoľvek do lesa si nemôže dovoliť hocikto. Ty áno. V Čerešniach máš les priamo za domom a je len na tebe, či si v ňom vychutnáš svieže ráno alebo pokojný večer. Množstvo bežeckých trás, cyklochodníkov, ale aj malých romantických cestičiek ťa len tak neomrzí.

Zaži detstvo na dvoroch plných fantázie

ZaŽI detstvo na dvoroch
plných fantázie

Určite by sa ti páčilo, ak by si mohol nechať svoje deti bezstarostne behať po bezpečne uzavretých dvoroch, kde každý deň objavia čosi nové. Kde sa ich fantastické predstavy premenia na skutočnosť a ich hry získajú úplne nový rozmer. Veď prečo by sa sánkovací kopec nemohol zmeniť na štartovaciu dráhu pre rakety, interaktívne preliezačky na perníkovú chalúpku, či pieskovisko na vyčíňajúcu sopku.

Spýtaj sa