Najlepší
development
roka 2019
28. máj 2020

Využite zvýhodnené financovanie a ušetrite vďaka letnej ponuke

Bývanie v nových Čerešniach je teraz ešte dostupnejšie! Počas trvania mimoriadnej situácie sme pre vás pripravili zvýhodnenú ponuku financovania a k tomu navyše sviežu letnú ponuku, s ktorou ušetríte tisíce eur.

V prvom rade vám vychádzame v ústrety s termínmi splatnosti. Preto pri podpise Zmluvy o Budúcej zmluve zložíte iba 5 % z kúpnej ceny bytu a zvyšných 10 % bude splatných až po dvoch mesiacoch od ukončenia mimoriadnej situácie. Využiť môžete aj služby nášho hypotekárneho špecialistu, ktorý je vám plne k dispozícii. V poslednom rozhovore sme mu položili všetky otázky, ktoré vás zaujímajú v súvislosti s hypotekárnymi úvermi a aktuálnou situáciou. Je pripravený odpovedať aj na tie vaše a pripraviť riešenie presne podľa vašich potrieb.

V týchto mesiacoch na vás čaká navyše aj svieža letná ponuka. Všetky byty v projekte Čerešne fine living teraz získate s výhodnou zľavou až 2 500 eur, čo je hodnota štandardného rezervačného poplatku. Ušetrené peniaze môžete minúť napríklad na letnú dovolenku pre celú rodinu. Veríme, že vám tieto finančné benefity urobia radosť a prajeme vám krásne leto!

Ďalšie novinky