Najlepší
development
roka 2019
23. júl 2020

V prvých blokoch finalizujeme strechy a osádzame okná!

Len pred pár týždňami sa v druhej etape Čerešne fine living začalo s výstavbou prvých poschodí. Ako to vyzerá dnes? Stavba napreduje perfektným tempom a my môžeme konštatovať, že osádzame prvé okná!

Teší nás, že nové byty v Čerešniach rastú poschodie po poschodí. Niektoré bloky však už vyššie nebudú. Pýtate sa prečo? Lebo sú dokončené! V bytových domoch I, J, K sme dokončili múry najvyšších podlaží a začíname s osádzaním okien a exteriérových dverí. V interiéroch sme začali s osádzaním podomietkových wc systémov a realizáciou omietok. Prvá trojica blokov navyše už čoskoro dostane aj vonkajšie omietky. Ich finálne kontúry sú teda už viac ako jasnejšie.

Bloky L, M, N utešene rastú do výšky, priľahlé podzemné garáže sú dokončené a prebehla na nich aj hydroizolácia. Na vybetónovanej ploche, ktorá tvorí ich strop vznikne vnútroblok s vodnou lagúnou. V spomínaných budovách sa pracuje na tretích nadzemných podlažiach a ich stropoch. Budovu N zdobí nadrozmerné betónové písmeno N, ktoré bude jej signifikantným prvkom.

A čo nás čaká v najbližších týždňoch? Ako sme už spomínali, už čoskoro sa môžete tešiť na hotovú fasádu v prvých troch blokoch, kde sa bude pilne pracovať aj v interiéroch. Ďalšie budovy čaká realizácia vyšších nadzemných podlaží a murovanie vnútorných stien. Teší nás, že progres všetkých blokov vidieť už na prvý pohľad a už teraz sa nevieme dočkať prvých dokončených bytov.

Ďalšie novinky