Najlepší
development
roka 2019
14. jún 2019

Máme pre teba osviežujúcu ponuku – klimatizáciu zdarma!

Tešíš sa po sychravej jari na pravé letné horúčavy? Radosť z nich bude oveľa väčšia, keď ťa po dni plnom slnečných lúčov privíta príjemný chládok tvojho klimatizovaného bytu.

V Čerešniach Living máš možnosť kúpy bytu, ku ktorému dostaneš klimatizáciu zadarmo! A žiadne čakanie. Úspešne sme skolaudovali prvú fázu obľúbeného rezidenčného projektu v Dúbravke a len čo sa rozhodneš, už aj sa môžeš sťahovať. Voľných čerešňových bytov však rýchlo ubúda, preto radšej dlho neváhaj. 

Leto v Čerešniach Living ťa presvedčí, že aj dovolenka strávená v papučiach môže byť plná šťavnatých zážitkov. O to lepšie, keď ich máš rovno pred dverami! Pozvi priateľov na grilovačku na terase, osviež sa pri vodnej lagúne, vymeň fitko za čerstvý vzduch a cvičebnú rutinu na multifunkčnom ihrisku, nechaj deti vyblázniť sa počas prázdnin na dvoroch s interaktívnymi preliezkami. 

Aj keď bude dávno po lete, tu sa zábava nikdy nekončí. V areáli Čerešní Living nájdeš po celý rok pestrú paletu možností pre trávenie voľného času. 

Bývaj na mieste, kde môžeš žiť naozaj podľa seba. Aktuálnu ponuku dostupných bytov nájdeš tu.

Ďalšie novinky

Tento web je chránený pomocou systému Google reCAPTCHA. Ochrana súkromia | Podmienky používania.
created by (2020)