Najlepší
development
roka 2019
18. september 2020

Dúbravské dni budú čerešňovo sladké!

Kedy?
V piatok 25. septembra od pravého poludnia do siedmej večer a v sobotu 26. septembra od desiatej dopoludnia do siedmej večer. 

Kde? 
Stánok ITB neprehliadneš na otvorenom priestranstve medzi Kultúrnym domom a autobusovou zastávkou.  

Ak si zvedavý, ako sa žije a býva prémiovo, autorský tím Čerešní ti povie všetko, čo ťa o projekte zaujíma a fundovane zodpovie tvoje otázky. Stánok ITB Development budú krášliť rozložené modely Čerešní, ale aj ďalších štýlových rezidenčných diel, ako sú Kolísky v Záhorskej Bystrici či Gansberg Koliba. 

ITB je developer, ktorý kráča s dobou, preto nebudú chýbať ani moderné technológie pre priblíženie nefalšovanej čerešňovej atmosféry. „Poprechádzaš“ sa interiérom aj exteriérom tvojho budúceho domova v Čerešniach fine living prostredníctvom virtuálnej reality.

Na deti čakajú sladké pochúťky, balóny, zábavné aktivity a na ich rodičov súťaž o praktický kuchynský spotrebič. Kto by domov neprivítal nový kávovar! Prísť k nemu je jednoduché – vyplníš dotazník, necháš hosteskám svoje kontaktné údaje a ak budeš mať šťastie, je tvoj. 

Čerešne chutia svetovo! Pozri si ponuku nových bytov na adrese, ktorú odborná porota CIJ Awards Slovakia označila za rezidenčný projekt roka.

Ďalšie novinky