Bývanie povýšené
na fine living

Život je to, čo nás inšpiruje. Len vďaka tejto inšpirácii sa nám podarilo vytvoriť unikátny komplexný a flexibilný priestor na bývanie, v ktorom sa spája cit pre dizajn, nadčasovosť a funkčnosť. Ambície sú zasa tým, čo nás posúva dopredu. Len vďaka týmto ambíciám sme sa rozhodli ísť náročnejšou cestou a posunúť už i tak vysokú úroveň štandardu na ešte vyššiu úroveň. Prémiový štandard vnášame nielen do tvojho bytu, ale aj do spoločných priestorov a do okolitého vybavenia – či už ide o vodnú lagúnu, komunitnú záhradu alebo dvory s detskými ihriskami. To všetko s jediným cieľom: aby si svoj život žil naplno.

relax a osvieženie
pri vodnej lagúne

Aj ty často snívaš o tom, aké by to bolo fajn si len tak posedieť s rodinou, či priateľmi pri vode? Možno s pohárom vína v ruke, možno pri dobrej knihe, alebo s pohľadom na šťastné deti. Už nemusíš snívať, pretože toto všetko je v projekte Čerešne living realita.

relax a osvieženie
pri vodnej lagúne

Aj ty často snívaš o tom, aké by to bolo fajn si len tak posedieť s rodinou, či priateľmi pri vode? Možno s pohárom vína v ruke, možno pri dobrej knihe, alebo s pohľadom na šťastné deti. Už nemusíš snívať, pretože toto všetko je v projekte Čerešne living realita.

Grilovačka
NA SPOLOČNEJ TERASE

Rodinná oslava v obývačke je fajn, ale ty chceš niečo viac. Chceš niečo výnimočné. Vďaka strešnej terase s výhľadom na lesy alebo grilovacím miestam zorganizuješ oslavu, aká sa len tak nevidí. Ak aj nie si práve „mišelinovský“ grilmajster, jedinečná atmosféra terás zanechá v tvojich hosťoch hlboký dojem.

prémiový štandard
v tvojom byte

Do štandardného vybavenia tvojho nového bytu prinášame luxus, ktorý sme doteraz použili len v našej vlajkovej lodi Gansberg Koliba. Či už ide o obklady a sanitu svetoznámej značky Villeroy Boch, drevené podlahy s nášľapnou vrstvou z dubovej dyhy alebo vyššie interiérové dvere slovinskej značky Lipbled – v úprave biele striekané, s výškou 2 100 mm. To ale nie je zďaleka všetko. Vysokokvalitné materiály a atypické riešenia na mieru nájdeš aj v štýlových spoločných priestoroch. Vo všetkých prípadoch ide o kvalitu na úrovni prémiových bratislavských projektov.

ZDRAVÝ pohyb
NA vlastnom športovisku

Nebaví ťa už tráviť dlhé hodiny v preplnenej posilňovni, zabíjať čas cestovaním za kondíciou? Máme pre teba skvelú správu. Onedlho si budeš môcť zacvičiť na vlastnom crossfitovom, či multifunkčnom ihrisku, alebo si vybehnúť na bicykel, pretože v Čerešniach budeš mať cyklotrasu rovno za domom.

ZELEŇ V PRÍRODE
AJ KOMUNITNEJ ZÁHRADE

Vybehnúť len tak kedykoľvek do lesa si nemôže dovoliť hocikto. Ty áno. V Čerešniach máš les priamo za domom a je len na tebe, či si v ňom vychutnáš svieže ráno alebo pokojný večer. Množstvo bežeckých trás, cyklochodníkov, ale aj malých romantických cestičiek ťa len tak neomrzí. Alebo zájdi do komunitnej záhrady a vypestuj si svoje vlastné bylinky, ovocie či zeleninu. Zbavíš sa tak stresu a každodenných starostí.

detstvo na dvoroch
plných fantázie

Určite by sa ti páčilo, ak by si mohol nechať svoje deti bezstarostne behať po bezpečne uzavretých dvoroch, kde každý deň objavia čosi nové. Kde sa ich fantastické predstavy premenia na skutočnosť a ich hry získajú úplne nový rozmer. Veď prečo by sa sánkovací kopec nemohol zmeniť na štartovaciu dráhu pre rakety, interaktívne preliezačky na perníkovú chalúpku či pieskovisko na vyčíňajúcu sopku.

Spýtaj sa