Ži podľa seba! Na kúpu nového bytu už nepotrebuješ ani cent.

Nový byt už aj bez hotovosti

Vďaka výhodným podmienkam, ktoré ti ponúkame a možnosti prefinancovania rezervačného poplatku, je teraz tvoje vysnívané bývanie ešte dostupnejšie a takmer bez akýchkoľvek vlastných zdrojov.

Hypoopcia podľa teba

Využi nízke úrokové sadzby. Až do čerpania úveru ti schválená úroková sadzba môže iba klesať. Ak sa podmienky na trhu zhoršia, tvoja úroková sadzba sa meniť nebude. Ale naopak, ak sa podmienky zlepšia, klesne aj tvoja úroková sadzba. Schválený úver vyčerpať nemusíš, alebo vyčerpáš len toľko, koľko budeš v danom čase potrebovať na dofinancovanie kúpnej ceny. Spolu s novým bývaním získaš atraktívnu opciu lacného financovania tvojho nového bytu. Pre viac informácii klikni na tento odkaz a zobrazí sa ti video o hypoopcii.

Osobný hypotekárny špecialista

Netráp sa papiermi. Celý proces administratívy a komunikácie so všetkými bankami za teba zabezpečí tvoj osobný hypotekárny špecialista. Ty si budeš iba vyberať medzi ponukami jednotlivých bánk. Komunikácia bude nastavená podľa teba, tvojich možností a preferencií. Ušetríš tak nielen čas, ale aj peniaze. Nechaj to teda na profesionálov a venuj sa tomu, čo máš naozaj rád.

Hypotéka pre podnikateľov

Ak podnikáš, tvoj osobný hypotekárny špecialista ti zabezpečí správny postup pri financovaní. Hypotéka pre podnikateľov je určená majiteľom spoločností, prípadne živnostníkom, ktorí nie sú zamestnaní na trvalý pracovný pomer a dokladovanie pravidelného mesačného príjmu môže byť objektívnou komplikáciou.

Získaj byt už za

0*

%

Nechajte vaše
úroky rásť

Hypotekárny
špecialista

Skvelé riešenie
pre každého

Ak chceš viac informácií, vyplň kontaktný formulár a náš hypotekárny špecialista sa ti čoskoro ozve.

Ako to vyzerá v praxi pri kúpe bytu v Čerešniach?

1.
Krok

Výber bytu

Vyber si byt, ktorý vyhovuje tvojim predstavám

2.
Krok

Rezervácia

Zarezervuj si nový byt. Výška rezervačného poplatku je 2 500 €. Rezervačný poplatok môže byť prefinancovaný z hypotekárneho úveru.

3.
Krok

Zmluva o budúcej zmluve

Do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy podpíšeme Zmluvu o budúcej zmluve. Po jej podpise si povinný uhradiť zálohu 10% z&nceny bytu. Záloha môže byť hradená aj hypotekárnym úverom.

4.
Krok

Klientske zmeny

Zájdi si do klientskeho centra našich dodávateľov a vyber si zariadenie do tvojho nového bytu. Podľa tvojho vkusu.

5.
Krok

Kolaudácia

Po kolaudácii podpíšeme kúpnu zmluvu. Následne uhradíš zvyšnú sumu z kúpnej ceny bytu. Ak máš hypotekárny úver, dočerpáš zvyšnú sumu.

6.
Krok

Odovzdanie bytu

Ostáva už len sťahovanie a môžeš začať bývať vo vlastnom. Ži podľa seba.

Vyber si z ponuky bytov Čerešne living v niekoľkých jednoduchých krokoch. Zvoľ si svoje preferencie v jednotlivých kategóriách a nájdi si tak svoj vysnívaný byt.

Vďaka VÚB banke nepotrebuješ žiadne vlastné finančné prostriedky. Úver na prvú splátku z kúpnej ceny, ako aj rezervačný poplatok môžeš čerpať už v čase pred a počas výstavby bytov.

Pre viac informácií, vyplň kontaktný formulár a náš hypotekárny špecialista sa ti čoskoro ozve.

* Poznámka: Sumu 2.500 € je potrebné uhradiť pri rezervácii bytu, následne pri kúpe bytu budú tieto financie prefinancované z hypotekárneho úveru.

Financujúca banka pre prvú fázu

VÚB BANKA

Financovanie

Spýtaj sa