BA Polianky – 10 min do centra
Financovanie 15 / 85
2.etapa – bývate ihneď
3. etapa – dokončenie 2026
Ponuka bytov Čerešne Premium zachutí každému pôžitkárovi, ktorý dokáže oceniť originalitu s puncom prémiových kvalít. Objavte obytný priestor s nadštandardným komfortom a bez obmedzení štandardných dispozičných riešení.

Ak chcete žiť naozaj naplno a jedinečne, vyberte si z limitovanej ponuky bytov korunovaných kráľovskými parametrami. Predstavujeme vám Čerešne Premium, to najsladšie z celej ponuky.
premium

Štýlové a unikátne

Prémiová kategória 4- až 5-izbových bytov je výnimočná už na prvý pohľad. Nič tak nepodtrhne vašu silnú individualitu, ako byt s atypickým pôdorysom, kde originalita víťazí nad konvenčnosťou.

Priestor, ktorý nie je limitovaný striktnými pravými uhlami, vám umožní experimentovať s bytovým dizajnom v miere, akú by ste si v byte s klasickým pôdorysom nikdy nemohli dovoliť. O čo unikátnejšie sú dispozície bytov, o to výraznejšie v nich vynikne každá zaujímavá idea interiérového dizajnu.

premium

Veľkolepé a veľkometrážne

Opísať Čerešne Premium ako bývanie s veľkými výmerami neobsiahne skutočnú veľkoleposť tamojšieho priestoru. Najmenší z tejto kategórie bytov má 153 m2, najväčší viac ako 208 m2. Nech už je váš životný štýl akýkoľvek, tu nikdy nezažijete pocit, že potrebujete viac miesta.

S neprebernými možnosťami a bez priestorových kompromisov je iba na vás, ako bude váš nový domov vyzerať. Pokojne si zriaďte domáce fitko, kino alebo vyčleňte časť bytu pre svoju vzácnu privátnu zbierku. Nebojte sa byť maximalista, veľkorysé výmery vám dávajú maximálnu voľnosť v zariaďovaní.

premium

Komfortné a luxusné

Filozofia bývania s pridanou hodnotou, príznačná pre celý projekt Čerešne fine living, definuje aj Čerešne Premium. Môžete sa spoľahnúť, že váš byt bude – ešte pred tým, ako mu vdýchnete svoju osobnosť – tým najluxusnejším „nepopísaným plátnom“. Už beztak vysoká kvalita štandardu je tu obohatená o ďalšie prémiové prvky, ako sú napríklad predpríprava na klimatizáciu či vonkajšie elektronické žalúzie v cene bytu.

Útulnosť vášho nového domova plynule prechádza z interiéru do exteriéru. Rána a večery ochutené prírodou či impozantnými výhľadmi na Malé Karpaty si tak môžete dennodenne vychutnávať aj v zátiší vlastnej predzáhradky alebo v hojdacej sieti na priestrannej terase. Jednoducho, váš sladký život bude ešte sladší!

Vyberte si čerešničku
Vyberte si svoju čerešničku na torte – luxusný mezonet alebo iný atraktívny byt z našej ponuky – a povýšte svoje bývanie na fine living.
Čakajte prosím...
Nenašiel si svoj byt?
Denisa Kria

Predajca bytov:
Denisa Kria
tel.: +421 918 111 011
e-mail: kria@itb.sk

Ivana Kapitánová

Predajca bytov:
Ivana Kapitánová
tel.: +421 905 444 044
e-mail: kapitanova@itb.sk

Peter Král

Predajca komerčných priestorov:
Peter Král
tel.: +421 905 440 661
e-mail: kral@itb.sk

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázku, alebo sa chcete stretnúť s našou predajkyňou a spoznať Čerešne ešte viac?
Vyplňte krátky formulár a radi vás pozveme na kávu.