Ponuka bytov Čerešne Premium zachutí každému pôžitkárovi, ktorý dokáže oceniť originalitu s puncom prémiových kvalít. Objav obytný priestor s nadštandardným komfortom a bez obmedzení štandardných dispozičných riešení.

Ak chceš žiť naozaj naplno a jedinečne, vyber si z limitovanej ponuky bytov korunovaných kráľovskými parametrami. Predstavujeme ti Čerešne Premium, to najsladšie z celej ponuky.
premium

Štýlové a unikátne

Prémiová kategória 4- až 5-izbových bytov je výnimočná už na prvý pohľad. Nič tak nepodtrhne tvoju silnú individualitu, ako byt s atypickým pôdorysom, kde originalita víťazí nad konvenčnosťou.

Priestor, ktorý nie je limitovaný striktnými pravými uhlami, ti umožní experimentovať s bytovým dizajnom v miere, akú by si si v byte s klasickým pôdorysom nikdy nemohol dovoliť. O čo unikátnejšie sú dispozície bytov, o to výraznejšie v nich vynikne každá zaujímavá idea interiérového dizajnu.

premium

Veľkolepé a veľkometrážne

Opísať Čerešne Premium ako bývanie s veľkými výmerami neobsiahne skutočnú veľkoleposť tamojšieho priestoru. Najmenší z tejto kategórie bytov má 153 m2, najväčší viac ako 208 m2. Nech už je tvoj životný štýl akýkoľvek, tu nikdy nezažiješ pocit, že potrebuješ viac miesta.

S neprebernými možnosťami a bez priestorových kompromisov je iba na tebe, ako bude tvoj nový domov vyzerať. Pokojne si zriaď domáce fitko, kino alebo vyčleň časť bytu pre svoju vzácnu privátnu zbierku. Neboj sa byť maximalista, veľkorysé výmery ti dávajú maximálnu voľnosť v zariaďovaní.

premium

Komfortné a luxusné

Filozofia bývania s pridanou hodnotou, príznačná pre celý projekt Čerešne fine living, definuje aj Čerešne Premium. Môžeš sa spoľahnúť, že tvoj byt bude – ešte pred tým, ako mu vdýchneš svoju osobnosť – tým najluxusnejším „nepopísaným plátnom“. Už beztak vysoká kvalita štandardu je tu obohatená o ďalšie prémiové prvky, ako sú napríklad predpríprava na klimatizáciu či vonkajšie elektronické žalúzie v cene bytu.

Útulnosť tvojho nového domova plynule prechádza z interiéru do exteriéru. Rána a večery ochutené prírodou či impozantnými výhľadmi na Malé Karpaty si tak môžeš dennodenne vychutnávať aj v zátiší vlastnej predzáhradky alebo v hojdacej sieti na priestrannej terase. Jednoducho, tvoj sladký život bude ešte sladší!

Vyberte si čerešničku
Vyberte si svoju čerešničku na torte – luxusný mezonet alebo iný atraktívny byt z našej ponuky – a povýšte svoje bývanie na fine living.
Čakajte prosím...
Nenašiel si svoj byt?
Denisa Kria

Predajca bytov:
Denisa Kria
tel.: +421 918 111 011
e-mail: kria@itb.sk

Ivana Kapitánová

Predajca bytov:
Ivana Kapitánová
tel.: +421 905 444 044
e-mail: kapitanova@itb.sk

Peter Král

Predajca komerčných priestorov:
Peter Král
tel.: +421 905 440 661
e-mail: kral@itb.sk

NEVÁHAJ NÁS KONTAKTOVAŤ

Máš otázku, alebo sa chceš stretnúť s našou predajkyňou a spoznať Čerešne ešte viac?
Vyplň krátky formulár a radi ťa pozveme na kávu.