09. máj 2016

Na kúpu nového bytu už nepotrebujete ani cent!

Kúpiť nehnuteľnosť z vlastných zdrojov si môže dovoliť len málokto a väčšina z nás si musí peniaze požičať. Dôležitým kritériom pri rozhodovaní o kúpe bytu sú preto podmienky a možnosti jeho financovania.

Aby sme vám tento proces čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás v spolupráci s naším hypotekárnym partnerom možnosť financovania nového bývania v komplexe Čerešne až do 100% kúpnej ceny bytu. Vďaka tomu si teraz svoje vysnívané bývanie môžete kúpiť aj bez akýchkoľvek vlastných zdrojov!

Úver na prvú splátku vo výške 10% z kúpnej ceny môžete čerpať už v čase pred a počas výstavby bytov, rezervačný poplatok Vám prefinancujeme z hypotekárneho úveru*. Na kúpu nového bývania v projekte Čerešne teda nepotrebujete žiadne vlastné zdroje. Veríme, že aj táto služba prispeje k vašej maximálnej spokojnosti a uľahčí vám kúpu svojho vysnívaného bývania

Ak chcete vedieť viac, spojte sa s našim predajcom Miroslavom Luhovým na telefónnom čísle 0918 111 011 alebo ho kontaktujte mailom na luhovy@itb.sk.
Čeresne - interiér bytu

*Rezervačný poplatok bude prefinancovaný pri podpise kúpnej zmluvy.
 

Ďalšie novinky