28. jún 2016

Generálnym dodávateľom stavby pre projekt Čerešne sa stala spoločnosť GEMO!

Náš úspešný projekt rodinného bývania Čerešne vstupuje do realizačnej fázy. Dňa 28. júna 2016 sme odovzdali stavenisko generálnemu dodávateľovi stavby, stavebnej spoločnosti GEMO SLOVENSKO, spol. s.r.o. Dobrou správou je aj to, že v projekte je už predaných viac ako 100 bytov.

Naše Čerešne sme navrhovali tak, aby vytvorili komunitu obyvateľov a posilnili dobré vzťahy medzi susedmi. Predpokladom pre vznik takéhoto prostredia je okrem originality a praktickosti architektúry aj vysoká kvalita realizácie, a preto sme si na výbere generálneho dodávateľa dali záležať. 

GEMO SLOVENSKO je členom skupiny GEMO, ktorá pôsobí na českom a slovenskom stavebnom trhu už 26 rokov. Má za sebou výstavbu viac ako 980 stavieb, medzi inými aj stavby ako Obytný súbor – Slunečný Vršek Praha, rezidencia Nova Karolina, obchodný dom Forum Poprad, komplex Univerzity Palackého a mnohé ďalšie v celkovej hodnote prevyšujúcej 1,4 miliardy eur, pričom viaceré projekty získali v Českej republike ocenenie Stavba roka. Je vedená profesionálmi a vybudovala viacero kvalitných rezidenčných a komerčných nehnuteľností, čo je pre nás zárukou, že stavebné práce budú dodané včas a v nami požadovanej vysokej kvalite.

„Poznáme doterajšie projekty od ITB a vieme, že sú nároční na kvalitu dodávky a vyžadujú profesionálny prístup. My vyznávame rovnaké hodnoty a myslím si, že portfólio našich realizovaných stavieb je dobrým predpokladom pre to, aby táto spolupráca dobre fungovala,“ uviedol v súvislosti s podpisom zmluvy Ing. Jaromír Uhýrek, majiteľ a konateľ korporácie GEMO.

Máme radosť, že profesionáli  zo skupiny GEMO sa stali našimi partnermi a veríme, že aj vďaka nim Vám budeme z Čerešní prinášať samé dobré správy.

Tím ITB DEVELOPMENT

Čerešne - Generálnym dodávateľom stavby pre projekt Čerešne sa stala spoločnosť GEMO!

 

Ďalšie novinky