30. jún 2021

Dokončujeme vzorové byty

Leto je už v plnom prúde a v druhej etape Čerešne Lake sme zaznamenali ďalšie pokroky. Čo všetko sme počas jari postíhali?

Ako prvá nás zaujala najvyššia z pripravovaných budov – blok N už dosiahol výšku hrubej stavby 15. nadzemného podlažia a do dokončenia tak ostávajú už len posledné dve podlažia. N-ko sa stáva dominantou Čerešní a ponúka už teraz neopakovateľné výhľady. Počas návštevy stavby sme sa vybrali aj na 7. nadzemné podlažie, na ktorom sa bude nachádzať mezonetový byt kategórie Premium. Doprajte si spolu s nami výhľad na stavbu, ale aj jej okolie plné zelene. Budúci majiteľ sa má na čo tešiť.

Na dvojici budov M, L už osádzame okná a dokončujeme fasádu. Vzniká tak jasný pohľad na to, ako budú jednotlivé bloky Čerešne Lake vyzerať. Rozmanité, originálne a prepojené zážitkovými vnútroblokmi. Začali sa práce na vnútroblokoch a exteriéroch a svoje kontúry naberá aj miesto, kde sa bude nachádzať lagúna, ako stvorená na osvieženie počas horúcich letných dní.

Postupne sa naše energia presúva do interiérov. V blokoch I, J, K sme začali s realizáciou parkiet a dverí a pomyselnou čerešničkou na torte je správa, že už čoskoro budete môcť navštíviť aj vzorové byty. O inšpiratívne vybavenie interiéru, ktoré vám pomôže si lepšie predstaviť ako sa dá priestor zariadiť, sa postarali dizajnérky z interiérového štúdia Arcada.

Posilnený progresom uplynulých mesiacov sa tešíme na každý úspech, ktorý druhú etapu vášho nového bývania v Dúbravke posunie do finálnej fázy.

Ďalšie novinky