28. september 2015

Čerstvé Čerešne na trhu

Bytový projekt Čerešne je situovaný v pokojnej časti Bratislavy neďaleko centra, v mestskej časti Dúbravka. Za touto architektonicky zaujímavo riešenou novostavbou stojí skúsený tím architektov z ateliéru Šebo Lichý, ktorých projekty bytový dom Nový háj v bratislavskej Petržalke a obchodný dom Point v Brezne sú nominované na prestížnu cenu CE-ZA-AR 2015.

Úspechy, ale najmä niekoľkoročné skúsenosti developera sú zárukou kvality s akcentom na inovatívne riešenia. Lokalita, ktorú developer pre projekt Čerešne zvolil, patrí medzi jeho najvýraznejšie benefity. Bratislavská Dúbravka je totiž nielen úzko spätá s prírodou, ktorá poskytuje možnosť úniku pred zhonom veľkomesta, no disponuje aj kompletnou občianskou vybavenosťou, vďaka ktorej si môžete užiť komfort v podobe rýchlych nákupov, zdravotnej starostlivosti, vzdelania pre deti či športové vyžitie.

Komplex Čerešne je rozšírením už stabilnej štvrte smerom k centru mesta. Pestrá hra architektúr a sofistikované prepojenie podlaží na vonkajšej fasáde robí z projektu originálne miesto pre váš život. Ak uprednostňujete tradičné hodnoty a silu komunity, určite oceníte súkromný vnútroblok, ktorý ponúka veľa možností pre komunitné aktivity obyvateľov – od komunitných záhrad, detské ihrisko až po miesta na grilovanie. Jednotlivé bytové do­my sú navrhnuté s dôrazom na potreby klienta, pričom každý si môže vybrať to, čo najviac vyhovuje jeho potrebám a vkusu. Dispozície bytov sú riešené s ohľadom na maximálne využitie priestoru a schému, ktorá by sa opakovala jedna vedľa druhej, by ste hľadali len márne. Použitie veľkých okenných plôch zabezpečí presvetlené priestory či fascinujúce výhľady do okolia. K dispozícii sú byty s balkónom, lodžiou, terasou alebo predzáhradkou, na vyšších podlažiach je na balkónoch a te­rasách integrovaná zeleň. Parkovanie je možné na vonkajších plochách alebo v podzemnej garáži, ktorých súčasťou je nabíjacia elektrostanica. Ku každému bytu prislú­cha pivničná kobka.
Dúbravské Čerešne, ktoré sú aktuálne v druhej fáze predaja, sa tešia veľkej obľube verejnosti práve vďaka svojmu charakteru, ktorý do veľkej miery podporuje komunitný život.

Článok si môžete prečítať aj na:  http:/www.stavebnictvoabyvanie.sk/stavebnictvo/development-mainmenu-131/2443-cerstve-ceresne-na-trhu

Ďalšie novinky