05. február 2023

Bývajte vo veľkom, výhodnejšie o 23 000 € a už tento rok

Rodina sa rozrastá, no vy milujete život v meste a predstava bývania v dome vás neláka? Ak potrebujete viac priestoru, nemusíte sa nevyhnutne sťahovať mimo mesta. Na potreby vás a vašich blízkych sú tu práve 4- a 5-izbové byty v Čerešniach.

Vo veľkom, výhodnejšie a už tento rok

Vo veľkom byte je toho predsa len viac – viac nábytku, viac práce, ale aj viac miest kde si uložíte veci, a teda viac priestoru. Väčšia, ale aj rozrastajúca sa rodina takýto priestor ocení naplno využije. Štvor- a päťizbové byty si tak môžete dopriať v rôznych výmerách interiéru (od 82 – 180 metrov štvorcových) s priestrannými terasami, alebo obľúbenými predzáhradkami.

Navyše, ak si teraz, vyberietespolu s rodinou z našej ponuky 4- a 5-izbových bytov ten svoj,získate mimoriadne zvýhodnenie až 23 000 €. Ušetrené peniaze tak môžete využiť napríklad na zariadenie vašej domácnosti.

Zvýhodnená cena sa vzťahuje len na byty v druhej etape Čerešní - Čerešne Lake. Tú tvorí spolu 6 bytových domov – kým prvé tri domy sú už skolaudované a postupne do nich prichádzajú prví obyvatelia, zvyšná trojica prechádza kolaudačnými procesmi.Ak všetko pôjde ako má, nových obyvateľov by Čerešne Lake mohli privítať už v prvom polroku tohto roku. Do „svojho“ sa tak nasťahujete už o pár mesiacov. Naplno si tak budete môcť užiť aj vnútrobloky s detskými a petangovým ihriskom, no najmä vodnou lagúnou, ktorú oceníte najmä počas letných mesaicov, ako miesto na osvieženie a stretnutia s priateľmi – susedmi.

Pripravené na komfortný život

Filozofiou Čerešní je totiž fine living - bývanie so zážitkami. Cieľom je vytvoriť tak prostredie, kde sa identifikujete so svojím konkrétnym bytom, kde máme veľa možností pre trávenie voľného času, rozvíjanie priateľstiev, susedských vzťahov. Prostredie, kde už samotná cesta domov je zážitkom.

Samotné byty sú pripravené k nasťahovaniu v štandardnom prevedení – no v prípade Čerešní je štandardom nadštandard. Kvalitné drevené podlahy, prémiová sanita značky Villeroy & Boch a príprava na klimatizáciu sú samozrejmosťou.

Útulnosť vášho nového domova tak plynule prechádza z interiéru do exteriéru. Dennodenne si tak môžete vychutnávať rána i večery v zátiší vlastnej predzáhradky alebo v hojdacej sieti na priestrannej terase s impozantnými výhľadmi na Malé Karpaty.

Mimoriadne zvýhodnenie 23 000 € na ponuku 4- a 5-izbových bytov Čerešne Lake je limitované - platí len pre prvých 5 zakúpených bytov

Ďalšie novinky