22. apríl 2022

Aká bude jar na Čerešne Lake?

Ukončenie kolaudácie už klope na dvere

Prvé tri bytové domy druhej fázy - bloky  I, J, a K už prechádzajú kolaudačnými procesmi. Stavebnému úradu boli dodané všetky potrebné podklady, a tak vypísal termín miestneho zisťovania na koniec apríla. Zvyčajne do 30 dní od miestneho zisťovania dôjde k vydaniu kolaudačného rozhodnutia. Ak všetko prebehne, ako má, predpokladáme odovzdávanie bytov v mesiacoch júl/august. Ak ešte hľadáte nové bývanie s ukončením kolaudácie už tento rok - v ponuke máme ešte posledné 2 byty.

 

Všetko podľa plánu

Na blokoch L a M prebieha montáž zábradlí a paravanov v spoločných priestoroch. V bytoch pribúdajú interiérové dvere a drevené parkety. Neodmysliteľnou súčasťou projektu Čerešne fine living sú komunitné dvory. Aj tie v druhej fáze postupne získavajú svoje funkcie a finálnu podobu - či už sú to detské a cross fit ihriská, alebo hlavný benefit druhej fázy - vodná lagúna medzi blokmi L, M a N. K jari patrí aj zeleň a k Čerešniam obzvlášť, preto už prebieha úprava terénu a výsadba zelene, ktorá nesmie chýbať ani v druhej fáze.

 

N-ko odkrýva svoju podobu

Dominantou druhej fázy je blok N. Ten v priebehu výstavby zmenil podobu. Na rozdiel od vizualizácií s výrazným kontrastnými farbami sivej a oranžovej - bude nová fasáda viac v súlade s okolitou prírodou - v príjemných odtieňoch, ktoré už odkrýva na najvyšších podlažiach. Práce na fasáde by mali byť ukončené do konca mája. Práve v tejto výškovej budove máme teraz nové byty v ponuke s parádnymi výhľadmi.

 

Viac fotografií z výstavby nájdete v Galérii.

 

 

 Ďalšie novinky