Najlepší
development
roka 2019

Lokalita

Kvalitu a komfort bývania definuje aj vynikajúca dostupnosť. Čerešne fine living ju majú. Vo všetkých smeroch! Tvoja nová adresa je skvelým štartom pre výlety do prírody a vďaka bohatému občianskemu vybaveniu v bezprostrednom okolí môžeš znižovať uhlíkovú stopu uvedomelejším využívaním auta. Pár krokov od domu je supermarket aj ďalšie menšie prevádzky potravín. Pešo zájdeš do pobočiek bánk, na futbalové ihrisko či hokejový štadión. Tvoje deti čaká len krátka prechádzka do školy – ich výber je v Dúbravke nadštandardný. Po vyučovaní môžu v lete zájsť na kúpalisko Rosnička, je hneď za domom.

Pre deti len to najlepšie

Nech už tvoje dieťa inklinuje k čomukoľvek, v Dúbravke si môžeš vybrať z nespočetného množstva štátnych, ale aj súkromných základných škôl, umeleckých škôl či iných záujmových aktivít. Základných škôl je v Dúbravke viac ako dosť. To, čo tvoje deti poteší najviac, je čarovný lesopark za domom alebo letné kúpalisko Rosnička. Je dostatočne blízko na to, aby si tam deti mohli zbehnúť aj po vyučovaní.

Vybehni za športom

Ak máš chuť si zašportovať, ľahko si vyberieš zo širokej ponuky športovísk. V lete si môžeš zahrať futbal na futbalovom ihrisku vzdialenom len pár minút chôdze od domu. V nepriaznivejšom počasí si môžeš zájsť do neďalekého centra IMET na squash alebo si zaplávať do krytej plavárne Iuventa alebo si zacvičiť do jedného z mnohých fitiek v okolí. Máš rád hokej? Na zimnom štadióne, ktorý máš tiež na skok od domu sa môžeš vykorčuľovať koľko budeš vládať.

Obchod a služby máš poruke

V okolí Čerešní ti naozaj nebude nič chýbať. Potrebuješ ísť na veľký rodinný nákup? Predajňu Kaufland máš doslova pár krokov od domu. Potrebuješ len pár drobností na rýchlu večeru a popri tom vybaviť banku? V Dúbravke máš k dispozícii pobočky všetkých bánk a menšie potraviny rôznych značiek.

Pre milovníkov prírody, spoznávania kultúrnych pamiatok a čarovných miest sme vytvorili portál Dobré výlety. Na jednom mieste nájdete tipy na výlety v okolí Bratislavy, či už sa naň vydáte peši, na bicykli alebo autom. Ak neviete, čo s víkendom, alebo kam máte z Čerešní doslova na skok, prehľadný zoznam máte stále po ruke.

Čakajte prosím...