Vitajte v Čerešne City, novovznikajúcej rezidenčnej štvrti definovanej jedinečným architektonickým rukopisom, s vlastným námestím, najrozsiahlejšou zelenou oddychovou zónou v Dúbravke, službami, ihriskami, vodnými plochami a celou paletou mestotvorných prvkov. Nájdete tu všetko pre komfortné bývanie a spokojný život v silnom komunitnom zázemí.

Svetové trendy na Slovensku

Práve tu, v dúbravskej časti Polianky, plnej potenciálu pre svoju blízkosť k prírode a výbornú dostupnosť k centru, vyrastá moderná obytná štvrť inšpirovaná svetovými trendmi rezidenčného developmentu. Čerešne City prinášajú na Slovensko pokrokový model bývania, v ktorom priestor formuje komunitu, rovnako ako komunita formuje priestor. Výsledkom je prekvitajúca lokalita vytvorená pre ľudí, nie pre efekt, s rozšíreným verejným priestorom pre rezidentov aj Dúbravčanov.

Vypredané

Nadštandard na jednotku už od Jednotky

Blok po bloku Čerešne City napĺňajú predstavu o plnohodnotnej mestskej štvrti s komplexnou infraštruktúrou a rozšírenými možnosťami na aktívne trávenie voľného času. Čerešne Jednotka udali tón prémiového rezidenčného štandardu, v akom sa celá štvrť bude niesť. Dizajnérsky vycizelovaná klubovňa, vlastná recepcia, priestor pre škôlku, strešná terasa, komunitné záhradky či vnútroblok s detským ihriskom a crossfitovou zónou sú iba ochutnávkou vychytávok, ktorými sa nešetrí ani v ďalších etapách.

v predaji

Vodná lagúna aj pôsobivé mezonety

Čerešne Lake s bytmi, ktoré sú aktuálne v predaji, lákajú na zážitkové dvory so sánkovacím kopcom či unikátnou vodnou lagúnou. Odvážte sa zbúrať stropy vysokých nárokov a nechajte sa podmaniť pôsobivými mezonetmi v dvoch variáciách – s vlastným vchodom a záhradkou alebo s úchvatnými výhľadmi na malokarpatské kopce.

Miesto, kde môžete rásť

Miesto ako stvorené na osobný a kariérny rozvoj. To je hotel Čerešne Inn, odpoveď na rastúci dopyt po kvalitných ubytovacích zariadeniach v bezprostrednej blízkosti IT Valley na Patrónke. Ambiciózni manažéri či privátni návštevníci mesta si popri vysokom štandarde budú môcť vychutnať strešnú terasu s grilovacou či workout zónou. Množstvo pokojných zátiší v tieni zelene nabije energiou každého, kto sa rozhodne usadiť sa tu.

pripravujeme
pripravujeme

Dokonalý relax tela aj mysle

Čerešne Residence vďaka dvom priestranným dvorom prepojeným s vnútroblokmi z ďalších častí Čerešne City maximalizujú vonkajší priestor pre odpočinok, inšpiráciu, hru aj šport. Dôsledne na seba nadväzujú a tvoria navzájom súvisiaci a logický komplex. Usporiadaním dvory podporujú priehľad na lesy kopca Sitina tak, ako je to zo všetkých etáp Čerešní. Nechýba tu detské ihrisko s originálnymi drevenými prvkami či trampolínami, cvičebná zóna i pohodlné miesta na sedenie a ležanie, jednoducho všetko, čo potrebujete pre dokonalý relax tela aj mysle. Je tu prekrytý verejný priestor pre staršie deti s pobytovými schodmi, miesto ako stvorené na pingpong či skateboarding, a tiež dve menšie námestia. Zaujmú aj technologické inovácie ako aplikovaná závlaha pomocou zberu dažďovej vody či nabíjacie stanice na elektromobily.

Prvé námestie v Dúbravke

Piata fáza dotvára tvár projektu a završuje koncepciu vzájomne poprepájaných dvorov s množstvom kvalitného viacúčelového priestoru pre komunitu rezidentov Čerešní a všetkých Dúbravčanov. Čerešne Plaza vynikajú invenčným zakomponovaním zelene do fasád – príznačným pre projekty ITB Development, ale aj amfiteátrom, vodnou plochou, altánkom, streetbalovým ihriskom, kaviarničkami a ďalšími komerčnými prevádzkami pre podporu lokálneho podnikania. Verejný priestor poslúži tiež študentom a zamestnancom neďalekej strednej školy. Hlavnou a neprehliadnuteľnou dominantou je plaza – námestie, prvé svojho druhu v Dúbravke.

pripravujeme

Štvrť s jednotnou víziou

Sledujte, ako sa sídlisko postupne mení na mesto a nájdite si v ňom svoje miesto. Čerešne Jednotka. Čerešne Lake. Čerešne Inn. Čerešne Residence. Čerešne Plaza. Každá z častí mestskej štvrte Čerešne City má vlastnú identitu a spoločne nasledujú jednotnú víziu – povýšiť bývanie na fine living a vytvoriť zmysluplný verejný priestor, ktorý bude robiť radosť obyvateľom Čerešní aj celej Dúbravky. Pretože bez ohľadu na to, aký je váš životný štýl, túžba bývať a žiť kvalitnejšie je univerzálna.


Developer,
ktorý sa stará

V rámci úsilia o zlepšenie verejného priestoru prebehla z iniciatívy ITB Development a v spolupráci s Mestskou časťou Dúbravka, Magistrátom hlavného mesta SR Bratislavy a Generálnym investorom Bratislavy revitalizácia Harmincovej ulice. ITB Development už od roku 2014 podniklo dôležité kroky potrebné k pretvoreniu komunikácie, vykúpilo pozemky v hodnote 719 000 €, ktoré darovali mestu, aby sa z Harmincovej ulice stala plnohodnotná štvorprúdová cesta, ktorá výrazne uľahčí každodenný život vodičom, cyklistom, MHD aj chodcom.

Za proaktívnym gestom dať Dúbravke nový mestský bulvár nie je len potreba urobiť „niečo navyše“, ale snaha ukázať, že Čerešne City sú viac, než rezidenčný projekt. Vytvorením verejného priestoru všetkým Dúbravčanom a so svojím zásadným postavením v skvalitňovaní okolitej infraštruktúry sa stávajú osviežením pre celú mestskú časť. Pretože len tam, kde je dômyselne upravený priestor, sa dá bývať a žiť naozaj naplno.