fb

Vaše šťastie začína pod Čerešňou

Nehľadajte byt či dom. Hľadajte domov - miesto, kde prežívate radostné chvíle, kam sa každý deň vraciate, aby ste načerpali sily do nového dňa. Kde sa cítite spokojne a príjemne. Kde sa vaše deti bezpečné hrajú na dvore, kým vy si užívate aktívny oddych v komunitných záhradkách. Nechajte rozkvitnúť vaše rodinné šťastie pod Čerešňou.

Zlepšenie partnerského života

Zlepšenie partnerského života

Doprajte svojmu dieťaťu vlastnú detskú izbu a vám viac súkromia. Táto zmena jednoznačne okorení váš partnerský život. Stačí si len vybrať z ponuky troj-, alebo štvorizbových bytov. Všetky sú zhotovené s použitím kvalitných materiálov a navrhnuté našimi architektmi tak, aby každý meter štvorcový našiel rozumné využitie. Ak by ste si napriek tomu priali svoj byt upraviť, máte možnosť si vaše zmeny odkonzultovať s našimi architektami.

Vyformovaný zadok

Vyformovaný zadok

Relaxujte po práci aktívne. Ak si chcete zabehať v okolitých lesoch, zahrať si partičku tenisu či squashu alebo vás láka kúpanie na letnom kúpalisku či na plavárni, vaše možnosti sú naozaj pestré. Futbalový štadión a zimný štadión nájdete hneď cez cestu. Ak patríte aj medzi fanúšikov CrossFitu, tak budete nadšení z crossfitového športoviska umiestneného v uzavretom vnútrobloku.

Zlepšenie susedských vzťahov

Zlepšenie susedských vzťahov

Čerešne vám dávajú fantastickú príležitosť na vytvorenie nových priateľstiev napríklad so susedmi. V komplexe sa totiž nachádza spoločný dvor prístupný len pre obyvateľov, prípadne ich návštevy a je skvelým priestorom pre usporiadanie letnej grilovačky, kým sa vaše deti budú bezpečne hrať s kamarátmi od susedov.

Predĺženie života

Predĺženie života

Šport rozprúdi krv vo vašich žilách, pomôže vám vyplaviť množstvo endorfínov a posilniť zdravie. Okrem mnohých indoorových a outdoorových športovísk v okolí tu bude pre vás i cyklotrasa vedúca priamo pod vaším novým bytom. Spoznávajte krásy Malých Karpát na bicykli.

Zlepšenie nálady

Zlepšenie nálady

Priamy kontakt s prírodou má neodškriepiteľný vplyv na naše psychické rozpoloženie. Načerpajte dobrú náladu každý deň a majte jednoducho pohodový život. Čerešne sú zasadené do tichej lokality na Poliankach v mestskej časti Dúbravka. Stačí pár minút chôdze a ste uprostred krásneho lesa. Chvíle s rodinou vám spríjemní pohľad na nedotknutú prírodu Karpát či zeleň zdobiaca balkóny a terasy bytov.

Eliminácia vrások

Eliminácia vrások

Pokazená vodovodná batéria, prípadne iný technický problém vám už nikdy nespôsobí vrásky na tvári. Pre všetkých obyvateľov je k dispozícii domovník. Ten vám pomôže napríklad s výmenou sprchovej batérie, opraví pokazený istič, vyčistí upchatý sifón alebo namontuje poličku. Večer ho vystrieda strážna služba, ktorá sa postará o vašu bezpečnosť a bude kontrolovať dianie v budovách a blízkom okolí.

Denná dávka antioxidantov

Denná dávka antioxidantov

Nič nechutí lepšie ako vlastnoručne vypestované čerstvé bylinky či zelenina. Starajte sa o svoju komunitnú záhradku priamo vo vašom dvore, doprajte si dennú dávku antioxidantov a oddychujte pri jej zveľaďovaní. V Čerešniach zabudnete, že bývate vo veľkomeste.

Vyrovnaný krvný tlak

Vyrovnaný krvný tlak

Ak sa chcete konečne zbaviť každodenného dochádzania autom do upchatého mesta, Čerešne sú to pravé pre vás. Sú zasadené v krásnom, tichom prostredí prírody, no zároveň sa do centra mesta dostanete za pár minút aj bez auta vďaka MHD. Zastávku spojov vedúcich priamo na hlavnú stanicu nájdete len pár metrov od domu.

Ing. arch. Juraj Mihálik
Ing. arch. Emanuel Zatlukaj
Ing. arch. Martina Krajmer Matušová
Mgr. arch. Igor Lichý
Ing. arch. Tomáš Šebo