fb

Na kúpu nového bytu už nepotrebujete ani cent!

Nový byt už aj bez hotovosti

Nový byt už aj bez hotovosti

Vďaka výhodným podmienkam, ktoré vám ponúkame a možnosti prefinancovania rezervačného poplatku, je teraz vaše vysnívané bývanie ešte dostupnejšie, a to takmer bez akýchkoľvek vlastných zdrojov.

HypoOpcia

HypoOpcia

Využite nízke úrokové sadzby. Až do čerpania úveru vám schválená úroková sadzba môže iba klesať. Ak sa podmienky na trhu zhoršia, vaša úroková sadzba sa meniť nebude. Ak sa podmienky zlepšia, klesne aj vaša úroková sadzba. Schválený úver vyčerpať nemusíte, alebo vyčerpáte len toľko, koľko budete v danom čase potrebovať na dofinancovanie kúpnej ceny. Spoločne s novým bývaním tak získate atraktívnu opciu lacného financovania vašej nehnuteľnosti.

Osobný hypotekárny špecialista

Osobný hypotekárny špecialista

Celý proces administratívy a komunikácie so všetkými bankami za vás zabezpečí osobný hypotekárny špecialista. Vy si budete iba vyberať medzi ponukami jednotlivých bánk. Komunikácia bude nastavená presne podľa vašich možností a preferencií. Ušetríte peniaze a čas, pričom využijete skúsenosti renomovaných profesionálov. Všetko z pohodlia kancelárie alebo domova.

Hypotéka pre podnikateľov

Hypotéka pre podnikateľov

Osobný hypotekárny špecialista zabezpečí správny postup pri riešení financovania pre podnikateľov. Hypotéka pre podnikateľov je určená majiteľom spoločností, prípadne živnostníkom, ktorí nie sú zamestnaní na trvalý pracovný pomer a dokladovanie pravidelného mesačného príjmu môže byť pre nich objektívnou komplikáciou.

Pre viac informácií vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

Vyplniť formulár

Ako to vyzerá v praxi pri kúpe bytu v Čerešniach?

Proces kúpy a financovania

1.
krok
Výber bytu
Vyberiete si byt, ktorý vyhovuje vaším predstavám.
V
2.
krok
Rezervácia
Váš nový byt si zarezervujete. Výška rezervačného poplatku je 2 500 €. Rezervačný poplatok môže byť prefinancovaný z hypotekárneho úveru.
V
3.
krok
Zmluva o budúcej zmluve
Do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy podpíšeme Zmluvu o budúcej zmluve. Po jej podpise je potrebné uhradiť zálohu 10 % z ceny nehnuteľnosti. Záloha môže byť hradená hypotekárnym úverom.
V
4.
krok
Klientske zmeny
Navštívte klientské centrum spoločnosti Soukup a Mododesign, kde si môžete vybrať zariadenie do vášho bytu.
V
5.
krok
Kolaudácia
Po kolaudácií pristúpime k podpisu kúpnej zmluvy, nasleduje úhrada zvyšnej sumy z kúpnej ceny bytu. V prípade hypotekárneho úveru, dočerpáte zvyšnú sumu.
V
6.
krok
Sťahovanie
Ostáva už len sťahovanie a môžete začať bývať vo vlastnom.

Vďaka VÚB banke nepotrebujete žiadne vlastné finančné prostriedky. Úver na prvú splátku z kúpnej ceny, ako aj na rezervačný poplatok môžete čerpať už v čase pred a počas výstavby bytov.

Pre viac informácií vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

Vyplniť formulár

* Poznámka: Sumu 2.500 € je potrebné uhradiť pri rezervácii bytu, následne pri kúpe bytu budú tieto financie prefinancované z hypotekárneho úveru.

Financujúca banka projektu:
VÚB Banka